aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
VI Bieg Zdobywca Góry Parkowej.

Przypominamy, że już jutro, o godzinie 12.00 ze Stadionu Miejskiego w Kamiennej Górze startuje VI Bieg Zdobywca Góry Parkowej. Równolegle do głównego wydarzenia odbędą się III Mistrzostwa Kamiennej Góry w Nordic walking. Godzinę wcześniej na starcie V Bieg Mały Zdobywca Góry Parkowej przedszkolaki.

Zapisać można się będzie jeszcze przed samymi zawodami. Biuro zawodów, zlokalizowane w sali sportowej ZSZiO przy ul. R. Traugutta czynne będzie od godz. 08.00.

Dla biegaczy organizatorzy przygotowali specjalny pakiet startowy  z torbo-plecakiem oraz, do wyboru, słynne już skarpety lub kubek na kawę w dwóch odsłonach.

Dla najlepszych mężczyzn i kobiet, zarówno w biegu głównym jak i Nordic Walking karty podarunkowe w sklepie sportowym o nominałach 300, 200 i 100 zł. W kategoriach wiekowych do rozdania oryginalne kołowrotki tkackie dla biegaczy i chodziarzy. Każdy kto ukończy bieg otrzyma medal z zarysem kamiennogórskich zakładów Grünfelda.

Każdy uczestnik może również liczyć na nagrody niespodzianki, które zostaną rozlosowane po biegu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w biegu i wydarzeniach towarzyszących oraz do kibicowania zawodnikom na trasie.

VI Bieg Zdobywca Góry Parkowej.