aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Zmiana terminu odbioru odpadów komunalnych - Gmina Kamienna Góra - Majówka 2017

Szarocin

Ogłoszenie o V przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej w Szarocinie 1A

Zarząd Powiatu Kamiennogórskiego ogłasza V ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Kamiennogórskiego, położonej w Szarocinie 1A, gmina Kamienna Góra.

Zobacz plakat kampanii Bezpieczny i aktywny senior. Spisane rady mają ułatwić wybór całodobowej placówki opiekuńczej dla osób starszych.

Sanikom LubawkaW związku z awarią sieci wodociągowej w Lubawce, może nastąpić przerwa w dostawie wody dnia 25.04.2017 r. (wtorek) od godziny 10 do 12.00.

W dniach wymienionych poniżej w harmonogramie w poszczególnych miejscowościach zbierane będą:

Kamienna GóraBurmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Światek zaprasza przedstawicieli organizacji społecznych, politycznych oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji sadzenia drzew w Kamiennej Górze.

Kamienna GóraXXXIII Sesja Rady Miasta Kamienna Góra odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. o godz. 13.00 w Sali Witrażowej (Nr 211) Urzędu Miasta w Kamiennej Górze

UM Kamienna Góra
gmina Kamienna Góra
VI Bieg Zdobywca Góry Parkowej.

Przypominamy, że już jutro, o godzinie 12.00 ze Stadionu Miejskiego w Kamiennej Górze startuje VI Bieg Zdobywca Góry Parkowej. Równolegle do głównego wydarzenia odbędą się III Mistrzostwa Kamiennej Góry w Nordic walking. Godzinę wcześniej na starcie V Bieg Mały Zdobywca Góry Parkowej przedszkolaki.