aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze w ramach organizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” informuje, że w dniach od 20.02.2017 r. do dnia 24.02.2017 r. w godzinach od 9.00 do 13.00 w pokoju nr 9 (I piętro) w budynku Sądu Rejonowego w Kamiennej Górze przy Al. Wojska Polskiego 36 udzielane będą bezpłatne informacje osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Krajowa Administracja SkarbowaSzanowni Państwo,
1 marca rozpocznie funkcjonowanie Krajowa Administracja Skarbowa. Jest ona połączeniem administracji podatkowej, Służby Celnej oraz kontroli skarbowej.  

Gmina Kamienna GóraMIESZKAŃCY GMINY KAMIENNA GÓRA
Informujemy, że pojemniki do gromadzenia odpadów, które należy wystawić przed posesję w dniu odbioru muszą być przystosowane do opróżnienia przez śmieciarkę – muszą posiadać odpowiednie uchwyty do zawieszenia. Są to takie pojemniki, które otrzymali Państwo na odpady od firmy ALBA. Tego typu pojemniki są znormalizowane i nadają się do gromadzenia odpadów oraz są przystosowane do odbioru przez pojazdy specjalistyczne (śmieciarki).

KASSzanowni Państwo,
1 marca rozpocznie funkcjonowanie Krajowa Administracja Skarbowa. Jest ona połączeniem administracji podatkowej, Służby Celnej oraz kontroli skarbowej.

gmina Kamienna GóraInformuję, iż w dniu 25.02.2017 r. w godzinach 8.00 – 12.00 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sanikom sp. z o.o. przeprowadzi ponownie na terenie miejscowości Przedwojów odbiór pojemników na odpady zmieszane. W związku z tym prosimy o wystawienie w tym dniu przed posesją pustych pojemników należących do ww. firmy.

sanikomW związku z prowadzonymi pracami remontowymi na sieci wodociągowej w Miszkowicach będą przerwy w dostawie wody w dniu 14.02.2017 r. (wtorek) od godziny 8.00 do 10.00.
Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

ZGM LubawkaOgłoszenie o wolnym stanowisku pracy w Zakładzie Gospodarki Miejskiej w Lubawce.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „LUBAWA” w Lubawce ogłasza konkurs ofert na wykonanie następujących robót:

Wójt Gminy Marciszów
informuje,

że w siedzibie Urzędu Gminy Marciszów, ul. Szkolna 6 został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia stanowiących własność Gminy Marciszów. Wykaz wywiesza się na okres 21 dni.

Sanikom LubawkaW związku z awarią sieci wodociągowej w Lubawce, przy ulicach: Kamiennogórska, Pocztowa, Anielewicza, Plac Wolności, Ciasna, Jana Pawła II, Kościuszki, Ogrodowa, Garbarska nastąpią przerwy w dostawie wody dnia 08.02.2017 r. (środa) od godziny 8.30 do 16.00.
Za niedogodności serdecznie przepraszamy.