Print

Poniżej prezentujemy listę obwodowych komisji wyborczych, w któych będzie można głosować w niedzielę (13 października) w wyborach parlamentarnych. Lokale wyborcze czynne będą od godziny 7:00 do 21:00.

 

Gmina Lubawka
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubawce, ul. Mickiewicza 4, 58-420 Lubawka Lubawka ulice: Brzozowa, Celna, Graniczna, Krucza, Mickiewicza, Nadbrzeżna, Podgórze, Podlesie, Polna, Przyjaciół Żołnierza, Sportowa, Sudecka, Szeroka, Szkolna, Szymrychowska, Świerkowa, Torowa, Węglowa, Zakopiańska
2 Dom Kultury w Lubawce, ul. Kamiennogórska 19, 58-420 Lubawka Lubawka ulice: Aleja Wojska Polskiego, Boczna, Browarna, Ciasna, Długosza, Domy Kolejowe, Garbarska, Górska, Jagiellońska, Jedwabna, Kombatantów, Kościuszki, Krótka, Łączna, Ogrodowa, Piastowska, Piaszczysta, Plac Jana Pawła II, Plac Wolności, Pocztowa, Potokowa, Tkacka, Wąska, Wiejska, Wodna
3 Dom Kultury w Lubawce, ul. Kamiennogórska 19, 58-420 Lubawka Lubawka ulice: Anielewicza, Cmentarna, Dolna, Drzymały, Dworcowa, Gazowa, Kamiennogórska, Karkonoska, Komunalna, Leśna, Lipowa, Morska, Nowa Kolonia, Sienkiewicza, Zielona
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmsku Śląskim, Chełmsko Śląskie ul. Kolonia 14, 58-420 Lubawka Chełmsko Śląskie, Błażejów, Okrzeszyn, Uniemyśl
5 Świetlica Wiejska, Stara Białka 35, 58-420 Lubawka Błażkowa, Paczyn, Paprotki, Stara Białka
6 Szkoła Podstawowa w Miszkowicach, Miszkowice 8, 58-420 Lubawka Jarkowice, Miszkowice
7 Świetlica Wiejska, Opawa 59, 58-420 Lubawka Bukówka, Niedamirów, Opawa, Szczepanów

Gmina Kamienna Góra
1 Centrum Biblioteczno-Kulturalne Filia Biblioteki, Leszczyniec 100, 58-400 Kamienna Góra Sołectwa: Leszczyniec, Ogorzelec, Szarocin
2 Zespół Szkół w Pisarzowicach, Pisarzowice 149, 58-400 Kamienna Góra Sołectwa: Czarnów, Pisarzowice, Raszów, Rędziny
3 Świetlica Wiejska, Przedwojów 43A, 58-400 Kamienna Góra Sołectwa: Janiszów, Przedwojów
4 Szkoła Podstawowa, Ptaszków 49, 58-400 Kamienna Góra Sołectwa: Dębrznik, Ptaszków
5 Centrum Biblioteczno-Kulturalne, Krzeszów ul. Kalwaria 1, 58-400 Kamienna Góra Sołectwa: Jawiszów, Krzeszów, Lipienica, Olszyny
6 Świetlica Wiejska, Gorzeszów 113, 58-400 Kamienna Góra Sołectwa: Dobromyśl, Gorzeszów, Kochanów, Krzeszówek
7 Świetlica Wiejska, Czadrów 26, 58-400 Kamienna Góra Sołectwo Czadrów
8 Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie, Szarocin 1, 58-400 Kamienna Góra Dom pomocy społecznej Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie

Kamienna Góra
1 Centrum Obsługi Jednostek Gminy Miejskiej Kamienna Góra, ul. Lubawska 8, 58-400 Kamienna Góra Ulice: Cisowa, Lubawska, Ludwika Waryńskiego, Modrzewiowa, Parkowa, Świerkowa, Ziemska, Michała Drzymały, Mostowa, Sportowa, Stanisława Staszica, Wiejska
2 Muzeum Tkactwa, Plac Wolności 11, 58-400 Kamienna Góra Ulice: Adama Mickiewicza, Boczna, Browarowa, Krótka, Łużycka, Młyńska, Muzealna, Plac Browarowy, Plac Wolności, Rybna, Słowiańska, Spacerowa, Stefana Okrzei, Żytnia, Jesionowa, Katowicka, Legnicka, Mała, Napoleońska, Na Wzgórzu, Osiedle Antonówka, Polna, Ptasia, Zamkowa
3 Powiatowy Urząd Pracy, ul. Henryka Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra Ulice: Henryka Sienkiewicza, Papieża Jana Pawła II, Piotra Ściegiennego, Władysława Broniewskiego, Bohaterów Getta, Fabryczna, Lipowa, Szpitalna
4 Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Jeleniogórska 7, 58-400 Kamienna Góra Ulice: Fryderyka Chopina, Jedwabna, Jeleniogórska, Józefa Lompy, Szkolna, Towarowa, Adama Asnyka, Magazynowa, Nadrzeczna, Przemysłowa, Zielona
5 Szkoła Podstawowa Nr 1, Plac Kościelny 1, 58-400 Kamienna Góra Ulice: Aleja Wojska Polskiego, Karola Miarki, Łączna, Ogrodowa, Plac Grunwaldzki, Plac Kościelny, Przelot, Słoneczna, Stara, Stefana Żeromskiego, Wąska, Leśna, Licealna, Tadeusza Kościuszki
6 Liceum Ogólnokształcące, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 58-400 Kamienna Góra Ulice: Jana Kilińskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Piastowska, Romualda Traugutta
7 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, ul. Romualda Traugutta 2, 58-400 Kamienna Góra Ulice: Cicha, Juliusza Słowackiego, Azaliowa, Cegielniana, gen. Józefa Hallera, Jasna, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Nowa, Różana, Śląska, Tulipanowa, Wrzosowa, Wysoka
8 Osiedle Krzeszowskie, ul. Wałbrzyska 26, 58-400 Kamienna Góra Ulice: Księcia Bolka I, Tkaczy Śląskich, Janusza Korczaka, Konwaliowa, Krzeszowska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kwiatowa, Storczykowa, Wałbrzyska
9 Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o. o. w Kamiennej Górze, ul. Janusza Korczaka 1, 58-400 Kamienna Góra Zakład leczniczy Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o. o. w Kamiennej Górze
10 Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o., ul. Bohaterów Getta 10, 58-400 Kamienna Góra Zakład leczniczy Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o.

Gmina Marciszów
1 Urząd Gminy w Marciszowie, ul. Szkolna 6, 58-410 Marciszów Marciszów
2 Świetlica wiejska w Ciechanowicach, Ciechanowice 19a, 58-410 Marciszów Ciechanowice
3 Świetlica wiejska w Domanowie, Domanów 44, 58-410 Marciszów Domanów, Pustelnik, Nagórnik
4 Świetlica wiejska w Pastewniku, Pastewnik 49, 58-410 Marciszów Pastewnik
5 Świetlica wiejska w Świdniku, Świdnik 50a, 58-410 Marciszów Świdnik
6 Świetlica wiejska w Sędzisławiu, Sędzisław 25a, 58-410 Marciszów Sędzisław
7 Świetlica wiejska w Wieściszowicach, Wieściszowice 43, 58-410 Marciszów Wieściszowice