aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

wybory 2019PKW udostępniła kolejne listy zarejestrowanych kandydatów do Sejmu i Senatu. Po listach PiS znane są już listy KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy, KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni oraz KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Na listach są osoby z powiatu kamiennogórskiego.

 

PKW zarejestrowałą drugiego kandytada do Senatu z okręgu nr 2. Jest to Jerzy Pokój KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI.

Nowe zarejestrowane listy do Sejmu w okręgu nr 1

MYRDA Adam Stanisław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
GABRYSIAK Tomasz Andrzej KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
KIEŁB Jacek KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
MIEDZIŃSKI Piotr Jan KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
JANIK Kazimierz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
CASTAÑEDA TRUJILLO Beata KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
WANDYCZ Piotr Kazimierz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
SZEFFS Irena Ewa KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
SALA Rafał Krzysztof KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
LEWICKI Krzysztof Miroslaw KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
TOBIASZ Aleksandra Marta KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
CIEŚLA Maciej Jan KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
SOBIESKA Emilia Janina KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
ZIELIŃSKI Artur Waldemar KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
CZAJA Dariusz Andrzej KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
FOREMNA Justyna Magdalena KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
KUŚWIK Bartosz Seweryn KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
GRZELAK Katarzyna Aneta KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
WITKOWSKI Krzysztof Walery KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
KUSTROWSKA Jolanta Elżbieta KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
ZAWIERUCHA Stefan Adam KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
TYMIŃSKA Katarzyna Paula KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
SAŁADUCHA Jadwiga Wacława KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
POLAK-SALOMON Kamil Norbert KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

BORYS Piotr KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
CZERNOW Zofia KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KROPIWNICKI Robert KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KRAWCZYK Iwona Małgorzata KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
DROZD Ewa KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
DUDKOWIAK Jarosław Ryszard KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
BARANOWSKA Dorota KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
BANDER Michał KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
SIKORA Konrad Jerzy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ROWIŃSKI Konrad Antoni KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
PICHAŁA Anna Eugenia KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
DOWHAŃ-DOMAŃSKA Ksenia Anna KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ROLSKA Beata Edyta KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
GRZEŚKÓW Zbigniew KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
BARCIK Krystyna Henryka KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
MAGRYŚ Urszula KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
JAGIEŁŁO Jakub Krzysztof KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
SKÓRZEWSKA Barbara Anna KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
STRĄCZEK Joanna Dorota KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
SURWIŁO Małgorzata Joanna KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
BROK Anna KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ZIELIŃSKI Grzegorz KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
GRAF Mirosław KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
BARTKOWIAK Włodzimierz KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
OBAZ Robert Marcin KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
FILACZYŃSKA Kaja KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ZBRZYZNY Ryszard KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
PIĄTEK Damian KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
BURAKOWSKA Krystyna Anna KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
PACZÓSKI Piotr Jerzy KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ORZECHOWSKA Joanna Magdalena KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
GRYĆ Paweł KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
MIARA Rafał KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
JANKOWSKA Magdalena KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KRÓLEWIECKA-WALA Dominika KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
MAJEWICZ Przemysław Mikołaj KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
BIDNYK Mikołaj Adam KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KOHLMAN Piotr Rafał KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
GŁUSZKO Rafał Krzysztof KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
BACZMAŃSKI Paweł Adam KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
PŁANETA-SIEWIERSKA Edyta Katarzyna KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
GRZYB Leszek Kazimierz KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
RAKSZEWSKA Alicja KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
JÓŹWIK Magdalena KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
BRYCZKOWSKA Inez Jolanta KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KOKO Daniel Radosław KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
GADEK Sławomir Adam KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez