aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

wybory 2019 euroPKW opublikowała wyniki wyborów na terenie powiatu kamiennogórskiego. Wyniki obejmują wszystkie obwodowe komisje (32).

Kamienna Góra - Jacek Sasin

Dzisiaj (sobota, 11 maja) w Muzeum Tkactwa odbyło się spotkanie z czworgiem parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości z Jackiem Sasinem na czele. Gości przysłonił burmistrz Janusz Chodasewicz, który przedstawił rozwiązanie większości zgłaszanych problemów.

wybory 2019 euroTrwają wybory do Parlamentu Europejskiego. PKW podała frekwencję wyborczą na godzinę 17:00.

Kamienna Góra - Janina Ochojska

W Muzeum Tkactwa odbyło się dzisiaj (sobota, 11 maja) spotkanie z Janiną Ochojską, szefową Polskiej Akcji Humanitarnej i kandydatką na europejską parlamentarzystkę z ramienia Koalicji Europejskiej.

wybory 2019 euroW niedzielę (26 maja) odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zobacz gdzie możesz głosować. Lokale wyborcze czynne będą w godzinach 7:00-21:00.

Kamienna Góra - Katarzyna Odrowska

Dzisiaj (sobota, 11 maja) w Kamiennej Górze była Katarzyna Odrowska kandydatka Wiosny do Parlamentu Europejskiego. Promowała pomysł uruchomienia stałego połączenie kolejowego Kamiennej Góry z Wrocławiem i Jelenią Górą.

Kamienna Góra - Jarosław Duda

W Kamiennej Górze gościł dzisiaj (środa, 22 maja) senator Jarosław Duda, kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej.

Kamienna Góra - Janina Ochojska

Jutro (sobota, 11 maja) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbędzie się spotkanie z Janiną Ochojską kandydatką do Parlamentu Europejskiego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

wybory 2019 euroW niedzielę (26 maja) odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zobacz na kogo możesz głosować. Wśród kandydatów nie ma mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.

Kamienna Góra - Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska

W Kamiennej Górze gościli dzisiaj (czwartek, 9 maja) przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej z Małgorzatą Sekułą-Szmajdzińską, kandydatką do europarlamentu.