Drukuj

Zobacz wyniki liderów list oraz kandydatów związanych z ziemią kamiennogórską na terenie powiatu, miasta i gminy wiejskiej Kamienna Góra oraz Lubawki i Marciszowa.

 

Powiat kamiennogórski:
Liderzy list
Adami Lipiński (PIS) - 570
Stanisław Huskowski (PO) - 322
Szymon Surmacz (Razem) - 229
Klaudia Witczak (Korwin) - 240
Ilona Antoniszyn-Klik (PSL) - 136
Ryszard Zbrzyzny (Lewica) - 604
Robert Winnicki (Kukiz’15) - 367
Elżbieta Stępień (Nowoczesna) - 389
Kandydaci związani z powiatem kamiennogórskim:
Marzena Machałek (PIS) – 3325
Dagmara Gęborys (PiS) - 235
Iwona Krawczyk (PO) - 4127
Jarosław Dyczkowski (Lewica) - 96
Radosław Bocheński (Kukiz’15) - 509


Miasto Kamienna Góra
Liderzy list
Adami Lipiński (PIS) - 213
Stanisław Huskowski (PO) - 178
Szymon Surmacz (Razem) - 120
Klaudia Witczak (Korwin) - 107
Ilona Antoniszyn-Klik (PSL) – 46
Ryszard Zbrzyzny (Lewica) - 233
Robert Winnicki (Kukiz’15) - 164
Elżbieta Stępień (Nowoczesna) - 186
Kandydaci związani z powiatem kamiennogórskim:
Marzena Machałek (PIS) - 1697
Dagmara Gęborys (PiS) - 109
Iwona Krawczyk (PO) - 1904
Jarosław Dyczkowski (Lewica) - 67
Radosław Bocheński (Kukiz’15) - 243


Gmina wiejska Kamienna Góra
Liderzy list
Adami Lipiński (PIS) - 129
Stanisław Huskowski (PO) - 49
Szymon Surmacz (Razem) - 48
Klaudia Witczak (Korwin) - 44
Ilona Antoniszyn-Klik (PSL) - 32
Ryszard Zbrzyzny (Lewica) - 68
Robert Winnicki (Kukiz’15) - 71
Elżbieta Stępień (Nowoczesna) - 73
Kandydaci związani z powiatem kamiennogórskim:
Marzena Machałek (PIS) - 674
Dagmara Gęborys (PiS) - 46
Iwona Krawczyk (PO) - 763
Jarosław Dyczkowski (Lewica) - 12
Radosław Bocheński (Kukiz’15) - 156


Lubawka
Liderzy list
Adami Lipiński (PIS)  - 154
Stanisław Huskowski (PO) - 63
Szymon Surmacz (Razem) - 46
Klaudia Witczak (Korwin) - 9
Ilona Antoniszyn-Klik (PSL) - 37
Ryszard Zbrzyzny (Lewica) - 275
Robert Winnicki (Kukiz’15) - 81
Elżbieta Stępień (Nowoczesna) - 96
Kandydaci związani z powiatem kamiennogórskim:
Marzena Machałek (PIS) - 706
Dagmara Gęborys (PiS) - 51
Iwona Krawczyk (PO) - 1214
Jarosław Dyczkowski (Lewica) - 12
Radosław Bocheński (Kukiz’15) - 86

Marciszów
Liderzy list
Adami Lipiński (PIS) - 74
Stanisław Huskowski (PO) - 32
Szymon Surmacz (Razem) - 15
Klaudia Witczak (Korwin) - 17
Ilona Antoniszyn-Klik (PSL) - 21
Ryszard Zbrzyzny (Lewica) - 28
Robert Winnicki (Kukiz’15) - 51
Elżbieta Stępień (Nowoczesna) 34
Kandydaci związani z powiatem kamiennogórskim:
Marzena Machałek (PIS) - 248
Dagmara Gęborys (PiS) -29
Iwona Krawczyk (PO) - 246
Jarosław Dyczkowski (Lewica) - 5
Radosław Bocheński (Kukiz’15) - 24