aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

PKW opublikowała listy zgłoszonych kandydatów na radnych i wójta gminy Kamienna Góra. Przypominamy, kandydaci na wójta mogą się jeszcze rejestrować.



Stan na 14 października 2014, godz. 16.50
Kandydaci na wójta
- Radosław Oleksiak - KWW Razem KG
- Patryk Straus - KWW Nowoczesna Gmina 2022

Kandydaci do rady gminy
O 15 mandatów ubiega się 79 osób.
Okręg 1
KUBIAK Jolanta KW Platforma Obywatelska RP
REMUS Aleksander KWW „Razem KG”
CISZEK Teresa KW Prawo i Sprawiedliwość
STELMACH Aurelia KWW „Niezależni”

Okręg 2
GŁÓWCZYK Iwona KW „DIALOG”
GEMBALSKI Kamil KWW „Razem KG”
BIELAK Józef KWW „Niezależni”
MAKAŚ-GĄSIOR Honorata KWW Nasz Region
PAWLIK Małgorzata KWW „Nowoczesna Gmina 2022”

Okręg 3
DANISZEWSKI Sylwester KW „DIALOG”
KIC Danuta KWW „Razem KG”
LACH Teresa KWW „Niezależni”
REKIEĆ Józefa KWW „Szarocinianki”

Okręg 4
BARTECZKO Roman Komitet Wyborczy PSL
CIERPIKOWSKI Paweł KWW „Razem KG”
SADŁOŃ Zbigniew  KWW „Niezależni”
ŁEPSKI Jan KWW Jana Łepskiego
JĘDRUSIK Roman KWW Romana Jędrusika
DUDZIC Lesław KWW „Nowoczesna Gmina 2022”

Okręg 5
NIEZGODA Halina KW „DIALOG”
CHOCHOROWSKI Bogusław Komitet Wyborczy PSL
LIPIŃSKI Bogusław KW Platforma Obywatelska RP
DORABIAŁA Dominik KW Prawo i Sprawiedliwość 5
ZARZYCKI Stanisław KWW „Niezależni”
CEBULA Joanna KWW „Nowoczesna Gmina 2022”

Okręg 6
KOŁODZIEJ Józef KW „DIALOG”
OWSIANKA Wiesław KW Platforma Obywatelska RP
CINCIO Wioletta KWW „Razem KG”
KOŁODZIEJ Stanisław KWW „Niezależni”

Okręg 7
NOWAKOWSKA Dorota Komitet Wyborczy PSL
JEDE Agnieszka KW Platforma Obywatelska RP
FARMAS Danuta KWW „Razem KG”
PAWLIK Piotr KWW „Nowoczesna Gmina 2022”

Okręg 8
GROŃ Adam KW „DIALOG”
STEPKO Sylwester KW Platforma Obywatelska RP
POTONIEC Dorota KWW „Razem KG”
HAŁAMBIEC Małgorzata KW Prawo i Sprawiedliwość
JAWORSKA Stanisława KWW „Niezależni”
MIGACZ Wojciech KWW „Nowoczesna Gmina 2022”

Okręg 9
FLIS Ewa Komitet Wyborczy PSL
WĄCHAŁA Agata KW Platforma Obywatelska RP
JAWOREK Natalia KWW „Razem KG”
BILMAN Andrzej KW Prawo i Sprawiedliwość
JAWOREK Roman KWW „Niezależni”
SIERGIEJ Ewa KWW „Nowoczesna Gmina 2022”

Okręg 10
BUFF Grażyna KW „DIALOG”
WIŚNIEWSKA-MROWCA Anna KW Platforma Obywatelska RP
OBLICKI Radosław KWW „Razem KG”
TOKARCZYK Renata KWW „Niezależni”

Okręg 11
BERDECHOWSKI Andrzej KW „DIALOG”
HATLAŚ Jan Komitet Wyborczy PSL
ZASADA Wojciech KW Platforma Obywatelska RP
OLENIACZ Dariusz KWW „Niezależni”
KURCZEWSKI Krzysztof KWW Nasz Region
MIKOŁAJCZYK Robert KWW „Nowoczesna Gmina 2022”

Okręg 12
RZESZUTEK Marek KW „DIALOG”
OLCZAK-BARAN Monika Komitet Wyborczy PSL
NOWAK Lucyna KW Platforma Obywatelska RP
UZNAŃSKI Gilbert KWW „Razem KG”
WONDOŁOWSKI Stanisław  KWW „Niezależni”
HOMONCIK Zygmunt KWW „Nowoczesna Gmina 2022”

Okręg 13
PODWIKA Andrzej KW „DIALOG”
GAJDA Zbigniew Komitet Wyborczy PSL
BEDNARZ Marzena KW Platforma Obywatelska RP
BARAN Krystian KW Prawo i Sprawiedliwość
GOŁĘBIOWSKA Jolanta KWW „Niezależni”
OGORZAŁEK Kazimierz KWW Kazimierza Ogorzałek
TWARÓG Ireneusz KWW Nasz Region
WESOŁOWSKI Stanisław KWW „Nowoczesna Gmina 2022”

Okręg 14
KOCIOŁEK Józef KW „DIALOG”
RUMAN Irena KW Platforma Obywatelska RP
PROKOPIK Leszek KWW „Niezależni”
SOPATA-KOŁODZIEJ Maria KWW „Nowoczesna Gmina 2022”

Okręg 15
TOKARSKA Joanna KW „DIALOG”
KEMPKOWSKA Stanisława Komitet Wyborczy PSL
STOCHMAL Anna KW Platforma Obywatelska RP
KWIECIŃSKA Ewa KWW „Razem KG”
JASZCZUR Adrian KWW „Niezależni”
KOSZUT Mateusz KWW Nasz Region

Add comment

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Security code
Refresh