Print

W związku z rozpowszechnianiem na terenie Miasta i Gminy Lubawka informacji, że po objęciu przeze mnie stanowiska burmistrza będę masowo zwalniać pracowników urzędu, szkół i innych jednostek podległych oświadczam, że jest to NIEPRAWDA.


 
Doceniam wiedzę i doświadczenie pracowników. Cenię sobie ich merytoryczność i kompetencje. Dlatego też mając na względzie dobro funkcjonowania jednostek nie zamierzam podjąć jakichkolwiek kroków, zmierzających do zwolnień pracowników. Sama byłam i wciąż jestem pracownikiem urzędowym i mam świadomość jak dużą rolę odgrywa stabilizacja w zatrudnieniu i stosunkach z przełożonym. Tylko dobra atmosfera w pracy przy sumiennym spełnianiu swych obowiązków daje gwarancję rozwoju naszego Miasta i całej Gminy.

Serdecznie dziękuję za wsparcie, jakim obdarzyliście mnie podczas kampanii w drugiej turze. Pragnę, by 30 listopada zapisał się dniem naszego wspólnego zwycięstwa. Dlatego w swoim imieniu oraz wszystkich wolontariuszy zaangażowanych w kampanię  zachęcam Państwa do zrobienia tego ostatniego kroku i głosowania w najbliższą niedzielę, 30 listopada. Postawcie na nowe perspektywiczne spojrzenie na przyszłość naszej Gminy, abyśmy dumnie mogli powiedzieć „To jest NASZE miejsce- To jest nasza mała OJCZYZNA”.