Drukuj

WOŚPW imieniu  Sztabu  nr 000412  XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy serdecznie dziękuję wszystkim, którzy z nami grali.



Dziękuję wolontariuszom kwestującym w Krzeszowie, Pisarzowicach, Przedwojowie i Kamiennej Górze.

Dziękuję tym, którzy wystąpili na scenach w tych miejscowościach, darczyńcom, których dary licytowaliśmy podczas wielogodzinnych  imprez organizowanych w instytucjach kultury, szkołach, przedszkolach oraz organizatorom tych działań.

Serdeczne podziękowania składam pracownikom Banku Spółdzielczego za finansowe rozliczenie Finału.

Szczególne podziękowania kieruję do tych, którzy wspomagali nasze działania: do Powiatowej Komendy Policji i Specjalistycznej  Grupy Ratownictwa Kamienna Góra za dbanie o bezpieczeństwo wolontariuszy i uczestników imprez,

do  przedstawicieli mediów: TVK Kamienna Góra, TVN, Telewizji kablowej Vectra, Regionalnego Tygodnika Informacyjnego za informacje o naszych działaniach przekazywane przed, w trakcie i po Finale.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie „Imprezy z sercem” w Centrum Kultury w Kamiennej Górze: paniom Genowefie Budnik, Patrycji Stepko, zespołowi Olga, Jakubowi Rukowiczowi oraz pracownikom Centrum Kultury.

Gorąco dziękuję wszystkim, którzy bawili się z nami w Centrum Kultury, i tym którzy licytowali ofiarowane dary.

Z nadzieją, że będziemy grali do końca świata i jeden dzień dłużej

Szef Sztabu  XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  w Kamiennej Górze
Marek Dańczak

Wszystko o WOŚP w powiecie kamiennogórskim i okolicach

DARCZYŃCY  - XXV Finał – sztab kamiennogórski
Pracownicy Starostwa i Radni Rady Powiatu Kamiennogórskiego
Stowarzyszenie Wrzosowisko w Ogorzelcu
Teresa Schulz
Maria Hypś
MCKF w Kamiennej Górze
KS Relax
Bogusław Gawroński
Miejska Biblioteka Publiczna
Pracownicy PEPCO  w Kamiennej Górze
KSS Społem
Andrzej Burczyński + Taxi Kamienna Góra
KAMDŻORŻIA
Ryszard  Batog
Mechanika Pojazdowa Jacek Mrok
Medyczne Studium Zawodowe
Kamex
Samorząd uczniowski ZSO
Oliwia Szawioła
Medico Vet- Kinga Duda, Paweł Dyda
Zespół teatralny Burza
Pan Jan
DPS Szarocin
Halina Cieślik
Dariusz Żukowski
Fizjoterapia. M. Żmijan  i R. Kudryński
Rudolf Grucela
Stowarzyszenie Regionalne Dialog
Andrzej Pawlukiewicz
Sklep Impuls
Społeczność Powiatowego Ośrodka Wsparcia Środowiskowy Dom Samopomocy
Studenci Karkonoskiego UTW w Kamiennej Górze
Mariusz Migdał
Nina
Awangarda elektroniki s.c. Damian Wójcik, Mariusz Wasilewski
Galeria Patchwork
Wiktoria Wileńska
KS Sudety
Stanisława Cińcio – Firma AVIVA
E.G. Rozwadowscy
B. A. Ziemińscy
Dariusz Tworek
Wiesław Kozłowski
Sklep ALF
Henryka Gosudarska
Anna Kowalska
Barbara Kowalska
Barbara Swiatłowska
Zygmunt Pawlikowski
Cukiernia Łodzianka , E. B. Paszewscy
Piekarnia – Cukiernia Eugeniusz Guzik
Sławomir Hypś
Agnieszka i Jacek Mordarscy
Kwiaciarnia Rosa – Joanna  i Daniel Waszczykowie
Agencja APLAUZPLANET Grzegorz Kruczyński
Pracownicy Sądu Rejonowego
Pracownia Druku i Świat Lnu
Pracownicy MOPS w Kamiennej Górze
Muzyczne Radio DJ Paweł
Klub rękodzieła , CK
Mirosław Kuźma
Drukarnia Exprint
Lokalna Grupa Pasjonatów Jogi i Technik Relaksacyjnych
P.H.U.  DOMINO
Władysław Krupa
Ewa Macowska
Marta Malich
Ireneusz Szymik
Dolnośląska Fundacja Pomocy Dzieciom „ROKFORDZIK
Placówka Opiekuńczo Wychowawcza
Tomasz Adamski
Iwona Krawczyk – Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego
Urząd Miasta Kamienna Góra
Borys Makaś
Sudeckie Stowarzyszenie Ekorozwoju Green Gate
Agata Michałowska
Drukarnia OMEGA
Jan Szymanowski z Puław
Anna Radziszewska
SOPP  POLSKA
SOPP  PACKAGING
Paweł Dąbrowski
Pracownicy ZUS
Bank Spółdzielczy
Cech Rzemiosła Różnych  i Małej Przedsiębiorczości
Kancelaria Notarialna – Beata Kopia – Kawka
Państwo Mrokowie
Centrum Kultury
Korpis Karmel
Zygmunt Oleksiak
Dagmara
SABPOL,  Beata i Arkadiusz Ślusarz
Janina Kindzierska