aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 x 17 18 19 20

Wszystkich fanów muzyki rockowej zapraszamy do Centrum Kultury MBP w Głuszycy! Z okazji 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w niedzielę 10 stycznia, o godz. 17:05 rozpocznie się koncert !STRUKTURY! - dynamicznie rozwijającego się zespołu z okolic Legnicy.

 

Kapela zaprezentuje swój własny repertuar. Niektóre jej teksty są inspirowane wierszami polskich poetów, zaś melodyjne refreny sprawiają, że utwory na długo pozostają w pamięci słuchaczy. Chociaż każdy z muzyków jest inny, ma inny charakter, wykonuje inny zawód - grając razem, tworzą całość i to jest właśnie ich !STRUKTURA!.

Następnie w głuszyckim CK wystąpi Ola Turoń - wokalistka i autorka tekstów, a także uczestniczka VI edycji The Voice of Poland. Jej koncert rozpocznie się o godz. 19:00. W telewizyjnym programie trenerkami Oli były: Maria Sadowska i Edyta Górniak.

Ola od 4 roku życia występuje na scenie. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy. Jest także laureatką kilku festiwali i konkursów wokalnych. Obecnie pracuje intensywnie nad swoją debiutancką płytą. Premiera jej pierwszego singla i teledysku do piosenki "Smartfon" odbyła się w listopadzie zeszłego roku.  

Zapraszamy wszystkich serdecznie na nasze finałowe koncerty, z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy!

(Sztab WOŚP Głuszyca)

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez