Drukuj

PKW opublikowała listy zgłoszonych kandydatów na radnych i burmistrza Kamiennej Góry. Przypominamy, kandydaci na burmistrza mogą się jeszcze rejestrować.



Stan na 14 października 2014, godz. 18.05
Kandydaci na burmistrza:
- Krzysztof Świątek - KWW Razem KG

Kandydaci do rady miasta
O 21 mandatów ubiega się 141 osób.


Okręg 1
JASIŃSKI Andrzej KW „DIALOG"
TWARDOWSKA Sandra KW Platforma Obywatelska RP
POLEWSKI Arkadiusz KWW „Razem KG”
SEWERYNIAK Elżbieta KW Prawo i Sprawiedliwość
KOKOSZA Ewa KWW Marka Białeckiego
BOCZKOWSKA Ewa Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
SMĘDZIK Jacek KWW Dla Dobra Mieszkańców Gminy Kamienna Góra

Okręg 2
GERTCHEN Mateusz KW „DIALOG"
SZKARŁAT Krzysztof KW Platforma Obywatelska RP
KOMOROWSKA Regina KWW „Razem KG”
BANASIAK Angelika KW Prawo i Sprawiedliwość
SZTANGIERSKA Wioletta KWW Marka Białeckiego
JUSZA Marek KWW Nasz Region
WĄCHAŁA Teresa Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla

Okręg 3
KOSIŃSKI Robert KW „DIALOG"
GRZYB Andrzej KWW „Razem KG”
BADEK Tomasz KW Prawo i Sprawiedliwość
BIAŁECKI Marek KWW Marka Białeckiego
ŁABUDA Katarzyna Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
WOLAK Zbigniew KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”


Okręg 4
KRZYSZKOWSKI Janusz KW Platforma Obywatelska RP
LISZKA Władysław KWW „Razem KG”
BOCHENEK Elżbieta KW Prawo i Sprawiedliwość
BOCHEŃSKA Agnieszka KWW Nasz Region
KISIEL Wincenty Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
CHODASEWICZ Janusz KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”

Okręg 5
BANDYK Katarzyna KW „DIALOG"
MISAN Henryka KW Platforma Obywatelska RP
NOWAK Jarosław KWW „Razem KG”
TAUDUL Krystyna KW Prawo i Sprawiedliwość
BIAŁECKI Przemysław KWW Marka Białeckiego
BAĆKO Tomasz KWW Nasz Region
ZAPOLNY Roman Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
PILECKA Katarzyna KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”

Okręg 6
NOWAK Adam KW „DIALOG"
GAWLIK Alina KW Platforma Obywatelska RP
BARSZCZEWSKA Beata KWW „Razem KG”
NAGÓRNY Zbigniew KW Prawo i Sprawiedliwość
KUSAJ Stanisław KWW Marka Białeckiego
SZUMIŃSKI Łukasz KWW Nasz Region
LEMAŃSKI Bogdan Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
KONOPSKI Łukasz KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”

Okręg 7
GWIŻDŻ Bożena KW „DIALOG"
GĘBORYS Adrianna KW Platforma Obywatelska RP
WOLSKI Dariusz KWW „Razem KG”
OLEJNICZAK Łukasz KW Prawo i Sprawiedliwość
MATYGA Andrzej KWW Marka Białeckiego
MAJAK Violetta KWW Nasz Region
URBAŃSKA-RAK Iwona Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
GOLASINSKI Michał KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”

Okręg 8
MARMUSZEWSKA Malwina KW Platforma Obywatelska RP
KURNYTA Danuta KWW „Razem KG”
KOŚCIAK Maria KW Prawo i Sprawiedliwość
BLICHARSKI Adam KWW Nasz Region
WIEKIERA Marian Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
KOZUBSKI Marcin KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”

Okręg 9
LECH Urszula KW Platforma Obywatelska RP
WALUS Danuta KWW „Razem KG”
SZEWCZYK Marcin KW Prawo i Sprawiedliwość
TRYBUŁA Jacek KWW Nasz Region
ŁABUDA Dominika Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
WECHMANN Anna KWW Dla Dobra Mieszkańców Gminy Kamienna Góra

Okręg 10
JACYNO Halina KW „DIALOG"
PLATA Irena KWW „Razem KG”
DRANKA Danuta KW Prawo i Sprawiedliwość
GROBENS Katarzyna KWW Marka Białeckiego
WOJSZNIS Anna KWW Nasz Region
JANIK Agnieszka Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
GÓRECKI Ernest KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”
MIGACZ Małgorzata  KWW Dla Dobra Mieszkańców Gminy Kamienna Góra

Okręg 11
CAŁKO Marta KW „DIALOG"
MARCZAK Zbigniew KW Platforma Obywatelska RP
OLEKSY Zdzisław KWW „Razem KG”
NOWAK Jerzy KW Prawo i Sprawiedliwość
DZIEDZIC Renata Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
JAROSZ Janusz KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”
MADEJ Halina KWW Dla Dobra Mieszkańców Gminy Kamienna Góra

Okręg 12
RÓG Celina KW „DIALOG"
KOMOROWSKA Marianna KW Platforma Obywatelska RP
HERMAN Marcin KWW „Razem KG”
SŁAWIŃSKI Łukasz KW Prawo i Sprawiedliwość
ZDANOWICZ Adam KWW Marka Białeckiego
SOWIŃSKA Justyna KWW Nasz Region
KOSSAKOWSKA Małgorzata Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
BIJAK Robert KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”
DUDA Agnieszka KWW Dla Dobra Mieszkańców Gminy Kamienna Góra

Okręg 13
KORNIAK Krystyna KW Platforma Obywatelska RP
RÓŻAŃSKI Henryk KWW „Razem KG”
GROMA Józef KW Prawo i Sprawiedliwość
KŁUSEK-MAKOWCZYŃSKI Tomasz KWW Nasz Region
ŁABUDA Bożena Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla

Okręg 14
KOPACZEWSKA Joanna KW „DIALOG"
SOBIECHOWSKI Wiesław KW Platforma Obywatelska RP
HAWIAR Dawid KWW „Razem KG”
WASIK Przemysław KW Prawo i Sprawiedliwość
OSMOLAK Andrzej KWW Nasz Region
MORAWIEC Janusz Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
KIELAR Jerzy KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”

Okręg 15
FRĄCZKOWSKI Grzegorz KW „DIALOG"
SROKA Szymon KW Platforma Obywatelska RP
GNIAŹDZIŃSKI Piotr KWW „Razem KG”
KOLAT Zofia KW Prawo i Sprawiedliwość
CHĘĆ Józef KWW Marka Białeckiego
CZAJKOWSKA Stanisława Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla

Okręg 16
KŁUSEK Paweł KW „DIALOG"
JACIUK Mariola KW Platforma Obywatelska RP
PAŁKA Adam KWW „Razem KG”
WIELOWSKI Piotr KW Prawo i Sprawiedliwość
SIEDLECKI Ryszard KWW Marka Białeckiego
BASTA Jerzy KWW Nasz Region
HERMAN Aleksandra Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
BUKOWSKA Grażyna KWW Dla Dobra Mieszkańców Gminy Kamienna Góra

Okręg 17
TOMALA Marek KW „DIALOG"
MACIAŚ Jan KW Platforma Obywatelska RP
STOLECKI Marian KWW „Razem KG”
WOJTKIEWICZ Grzegorz KW Prawo i Sprawiedliwość
PALUCH Violetta Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
CAŁEK Józef  KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”
WAGSTYL Krystyna KWW Dla Dobra Mieszkańców Gminy Kamienna Góra

Okręg 18
BRUŹDZIAK Jacek KW „DIALOG"
GOZDUR Monika KW Platforma Obywatelska RP
KRAKOWIECKA Janina KWW „Razem KG”
ZDROJEWSKI Witold KWW Nasz Region
KARCZEWICZ Małgorzata Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
ŻUKOWSKI Dariusz KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”

Okręg 19
WASILEWSKI Mariusz KW „DIALOG"
SZCZERBATY Iwona KW Platforma Obywatelska RP
SKRZĘTA Piotr KWW „Razem KG”
MURAWSKI Bogdan KW Prawo i Sprawiedliwość
CZYCZKAN Gerard Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla
CHODASEWICZ Małgorzata KWW Janusza Chodasewicza „Ratujmy Miasto”
KIEŁBASA Maria KWW Dla Dobra Mieszkańców Gminy Kamienna Góra

Okręg 20
WASILEWSKI Andrzej KW „DIALOG”
DROŻDŻOWSKA Bożena KW Platforma Obywatelska RP
OSTROWSKI Ryszard KWW „Razem KG”
GRYGLICKA Katarzyna Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla

Okręg 21
POSTAWA Paweł KW „DIALOG"
BIAŁECKA-POLAK Maria KW Platforma Obywatelska RP
WĄGROWSKI Bogdan KWW „Razem KG”
SAJUR Marcin KWW Nasz Region
WEKSLER Inka Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Króla