Drukuj

PKW opublikowała dane kandydatów zarejestrowanych w wyborach do rady powiatu kamiennogórskiego. W sumie o 17 mandatów ubiega się 200 kandydatów.



Stan na 14 października 2014, godz. 15:40
okręg nr 1 miasto Kamienna Góra - 8 mandatów - 94 kandydatów z 6 list
KW Dialog
1. DAŃCZAK Marek
2. KUROWSKI Dariusz
3. ŁUCZKOWSKI Tomasz
4. WOJAS Bożena
5. TUŁACZYK Jolanta
6. MOŹDZIOCH Ryszard
7. SYREK Elżbieta
8. BLADYCZ Robert
9. LUBIENIECKI Jan
10. FESZLER-OGÓREK Sylwia
11. KUDRYŃSKI Ryszard
12. BUDNIK Genowefa
13. GĄDEK Rajmund
14. BRUŹDZIAK Michał
15. KUCIA Grażyna
16. CICHOCKI Lesław

KW Platforma Obywatelska
1. KRZYSZKOWSKA Małgorzata
2. ZIEMIAŃSKA Bożena
3. PODLASEK Bogdan
4. MACHAJ Urszula
5. KOSIBA Tadeusz
6. JAŁA Ireneusz
7. WOLAK Adam
8. JAKOBSCHY Irena
9. KOSZARSKI Jarosław
10. KUHNERT Hans
11. KRASZEWSKA Barbara
12. SZEWADZUCKI Robert
13. NOWAK Dariusz
14. BODZIONY Marek
15. RUDNICKI Krzysztof
16. KRAWCZYK Aleksandra

KWW Razem KG
1. ŚWIĄTEK Krzysztof
2. OLEKSIAK Radosław
3. DYCZKOWSKI Jarosław
4. MANKIEWICZ Andrzej
5. MIŚKOWICZ Zygmunt
6. ROCHOWICZ Sylwia
7. WERSZKO Zygmunt
8. PRZYK Izabela
9. JANISZEWSKA Eugenia
10. JARACZ Arkadiusz
11. MONGIAŁO Mariola
12. SZYMKOWSKA-CHAMOT Krystyna
13. DYBIEC Arkadiusz
14. JAROSZ Małgorzata
15. OLSZEWSKI Marek
16. NAWROCKI Jerzy

KW Prawo i Sprawiedliwość
1. GĘBORYS Jarosław
2. HUBERT-KĄKOL Alina
3. FYDA Robert
4. DRÓŻDŻ Dorota
5. FILIP Łukasz
6. BORTNOWSKA Beata
7. SZABLA Mieczysław
8. LINK Agata
9. WĘGRZYNIAK Rafał
10. OLEJNICZAK Agata
11. LEWANDOWSKI Jacek
12. KOŁODZIEJ Anita
13. NOSOWICZ Antoni
14. PASTWIŃSKA Aleksandra
15. SŁAWIŃSKI Sławomir
16. KACZMAREK Alicja

KWW "Niezależni" 
1. BLICHARZ Marek
2. RĘKAS Magdalena
3. PIESTRZYŃSKI Piotr
4. RYDZ Anna
5. JASOWICZ Zenon
6. KOPREK Lucyna
7. CIELEBAN Grzegorz
8. BŁAŻEJ Elżbieta
9. MAZUREK Tadeusz
10. KUBERSKA Michalina
11. LASOTA Edward
12. CIEŚLA Łukasz
13. ZAWARYŃSKA-OLENIACZ Marta
14. HERMAN Teresa

KWW Nasz Region
1. RYCHARSKI Tadeusz
2. MUĆWICKI Mariusz
3. SZYMANIAK Jacek
4. DOWLASZEWICZ Józefa
5. BORKOWSKA Danuta
6. WINIARSKI Armand
7. DRAPAŁA Amadeusz
8. MAJERSKI Przemysław
9. BUŁAWA Marcin
10. CIEŚLUK Barbara
11. MALICH Marek
12. TRUSZKOWSKA Katarzyna
13. NAWROCKI Bartłomiej
14. RZANNY Irena
15. SOBOCIŃSKA Magdalena
16. KALICIŃSKI Maciej

Okręg 2 - 5 mandatów - 56 kandydatów - z 6 list
KW Dialog
1. SZMAJDZIŃSKI Stanisław
2. BEDNAREK Zbigniew
3. RYCZKO Adam
4. KLIMCZAK Honorata
5. KOŁODZIEJ Stefan
6. STANEK Barbara
7. RESPONDEK Piotr
8. SOBOLEWSKI Przemysław
9. PIECHOTA Bogusława
10. JAŁA Patrycja

KW Platforma Obywatelska
1. KOŃCZAK Bożena
2. WÓJCIK Damian
3. PROCHACKI Łukasz
4. SOSNOWSKI Sławomir
5. HOTLOŚ Kazimierz
6. RĘBACZ Bernata
7. NOWAK Henryk
8. NAPIERAŁA Stanisław
9. GOGOLEWSKA Wioletta
10. STAWIARSKA Anna

KWW Razem KG
1. ZAWIERUCHA Ryszard
2. BYCH Maria
3. KIEŁBASA Grzegorz
4. KASPRZYK Jan
5. PAZGAN Iwona
6. KOSTRUBIEC Barbara
7. GAJKOWSKI Andrzej
8. JUCEWICZ Elżbieta
9. DŁUŻAK Stanisław

KW Prawo i Sprawiedliwość
1. WYROSTEK Edyta
2. BOŁAZ Sylwia
3. STEFAŃSKI Janusz
4. KWARTA Katarzyna
5. JANIK Stefan
6. KANTOR Magdalena
7. FRĄCZEK Joanna

KWW "Niezależni" 
1. WONDOŁOWSKA-GRABOWSKA Anna
2. BRODZIKOWSKA Ewa
3. WAŃCZYK Sylwester
4. MAZURCZAK Andrzej
5. NOWADZKI Dariusz
6. PIESTRZYŃSKA Joanna
7. PUŹNIAK Przemysław
8. SKRZYPCZYK Kamila
9. KOŁODZIEJ Tomasz
10. JAŁA Bogdan

KWW Nasz Region
1. BOCHEŃSKI Radosław
2. GRZELAK Zbigniew
3. OSMOLAK Jarosław
4. RYŻOWSKA Natalia
5. ORSZULAK Julian
6. KOCZUR Barbara
7. SEMENIUK Natalia
8. OLSZEWSKI Piotr
9. LESZCZYŃSKI Karol
10. GUZIEWICZ Magdalena

Okręg 3 - gmina Lubawka - 4 mandaty - 50 kandydatów z 7 list
KW Dialog
1. KULON Tomasz
2. KROK Adam
3. OSIŃSKI Wiesław
4. DŁUGOSZ Agnieszka
5. OBRZUT Beata
6. WOJDYŁA Andrzej
7. BĄK-DZIERŻYŃSKI Bartłomiej
8. DITTERLA Zofia

KW Platforma Obywatelska
1. KOCEMBA Ewa
2. ORZECHOWSKI Jan
3. WÓJTOWICZ Ireneusz
4. ZDZIEBŁKO Renata
5. KOWALCZYK Stanisław
6. PIEKARSKI Grzegorz
7. GRUCELA Janina
8. DYGOŃ Wiesław

KWW Razem KG
1. ŚWIĄTEK Andrzej
2. WALKA Franciszek
3. ŻELASKO Stanisław
4. STAWARZ-LUBIAK Izabela
5. KUNIEJ Katarzyna
6. ŚLUSARZ Renata
7. FERENC Tadeusz
8. BIENIEK Wiesław Jan

KW Prawo i Sprawiedliwość
1. WŁODARCZYK Halina
2. MAJERSKI Krzysztof
3. GIL Kazimierz
4. KOLAT Halina
5. URBAN Anna Ewa
6. BIEŃKOWSKI Jarosław
7. BUKOWSKA Agata Urszula

KWW "Niezależni" 
1. MATKOWSKI Janusz
2. ŚWIERAD Bożena
3. KULESZA Agata
4. GÓRNIK Joanna
5. ŚMIGIEL Dominika
6. KOLAT Roksana
7. SZAFRANIEC Krzysztof
8. ŁUKASIAK Arkadiusz Ryszard

KWW "Nasza Gmina Lubawka-Kalwaria Lubawska" 
1. KMIECIK Łukasz
2. MAZGAJ Beata
3. KURCZEWSKI Norbert

KWW Nasz Region
1. RYSZKOWSKI Bartek
2. KROK Danuta
3. WĄS Agnieszka
4. MORDARSKI Krzysztof
5. RÓŻYCKI Paweł
6. TAMA Agnieszka
7. KOWALSKA Irena
8. ARENDARCZYK Paweł