aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL
Przedwojów - fot. użyczone

Uwaga kierowcy, na remontowanym odcinku drogi w Przedwojowie doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu nadal pracują policjanci. Musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Aktualizacja 14:45

Z pierwszych ustaleń wynika, że renault laguna prowadził 21-latek. Jechał od strony Kamiennej Góry. Z naprzeciwka jechał ford fiesta prowadzony przez 47-latkę. Na odcinku, na którym doszło do zdarzenia prowadzony jest remont. Jezdnia jest zwężona. Kierująca fiestą najprawdopodobniej mijała jeden ze słupków. Kierujący renault wjechał na budowany chodnik, na krawęźniku wyrwał przednie koło i tyłem uderzył w fiestę.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Nikt nie przyznaje się do winy. Na miejscu nadal pracują policjanci.

Oryginalna informacja
Jak informuje internauta, do zdarzenia doszło po godzinie 13. Policja potwierdza, że na tym odcinku nadal spodziewać się można utrudnień w ruchu (godzina 14:30). Trwa wyjaśnianie przebiegu zdarzenia.

Przedwojów - fot. użyczone

 

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez