aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 x 17 18 19 20

fot. użyczone

W nocy na drodze z Jaczkowa do Kamiennej Góry doszło do wypadku, w którym poszkodowanych zostało dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.Jak informuje internauta, między godziną 2 a 3 w nocy samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach, pasażera uwolnili strażacy. Na miejscu zdarzenia pierwsi byli druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaczkowie.

Wałbrzyska policja potwierdza zaistnienia takiego zdarzenia. W nocy renault megane, prowadzony przez 39-letniego mieszkańca gminy Kamienna Góra, uderzył w drzewo. Kierowca tłumaczył, że nagle wyskoczyła na drogę sarna. Chcąc ją ominąć, stracił panowanie nad samochodem. Trafił do szpitala. Znaleziono przy nim narkotyki. Trwają czynności w tej sprawie. Poważniejszych obrażeń doznał pasażer, 19-latek z Kamiennej Góry. Policja informuje o złamanym kręgu szyjnym i paraliżu.

fot. użyczone

 

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez