Orzeł LubawkaPrzed rundą wiosenną zmienił się trener juniorów Orła Lubawka. Zadania podjął się Łukasz Wincza. Początek rundy jest dla młodych lubawskich piłkarzy udany.

W pierwszym meczu rundy lubawska drużyna zremisowała w Lubaniu. W kolejnym meczy, tym razem na swoim terenie, Orzeł rozprawił się z Majdanem Bolesławice 7:1, a dzisiaj (niedziela, 28 kwietnia) drużyna przywiozła komplet punktów z bardzo ciężkiego terenu w Zawidowie.

W dzisiejszym meczu Orzeł przeważał cały czas, lepiej operował piłką i miał pomysł na grę. Bramki jednak nie padały. Dogodnej sytuacji sam na sam nie wykorzystał Musiał, a w kolejnych akcjach pewnie bronił bramkarz Zawidowa. Niewykorzystana sytuacja się zemściła i Zawidów do przerwy prowadził 1:0. Ekipa z Lubawki nie poddała się i po przerwie z rzutu wolnego z 30 metrów do siatki gospodarzy trafił Krystian Adamowicz. Gol dodał skrzydeł Orłom i młodzi piłkarze poszli za ciosem. Krzysztof Kucharski nie zmarnował sytuacji sam na sam.

Skład Orła: Adamowicz Daniel, Adamowicz Krystian, Czura Mateusz, Gucwa Eryk, Danełko Mateusz, Jaszczur Mateusz, Sondej Sebastian, Burek Damian, Meuszyński Michał, Gleb Piotr, Kucharski Krzysztof, Jaszczur Patryk, Walczak Arek, Tama Krystian, Rybka Kamil, Karolewski Mariusz