aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Chełmsko Śląskie

Niemalże kwadrans gry z przewagą jednego zawodnika nie wystarczył piłkarzom chełmskiego Włókniarza do zdobycia zwycięskiego gola w dzisiejszym (niedziela, 28 kwietnia) spotkaniu z Lechią Piechowice.Mecz prowadzony był w szybkim tempie. Obie drużyny często wyprowadzały akcje. Częściej z szybkimi kontrami wychodzili goście.

Mecz rozpoczął się dla gospodarzy źle. Już w piątej minucie goście zaatakowali lewą stroną. Do dośrodkowania doszedł S. Pogorzała i zdobył gola. Dwie minuty później goście przeprowadzili identyczną akcję. Tym razem, w ostatniej chwili, piłkę spod nóg S. Pogorzały wybił obrońca. W 9 minucie mocno po ziemi strzelił M. Golasiński. Piłka uderzona z linii pola karnego wpadła do bramki tuż przy słupku. W 16 minucie mocno i celnie z rzutu wolnego uderzył M. Mackiewicz. Bramkarz Włókniarza wybił piłkę poza końcową linię boiska. W 26 minucie gospodarze popełnili błąd przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Do akcji ruszył M. Ciepiela, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył obok słupka. W 30 minucie M. Wójcik z linii pola karnego uderzył tuż na bramką Lechii. W 46 minucie Ł. Falkowski faulował w polu karnym M. Ciepiela. Rzut karny wykorzystał J. Tkacz.

W 60 minucie goście przeprowadzili kolejny szybki atak lewym skrzydłem. Po strzale S. Pogorzały piłka poszybowała nad bramką. Dwie minuty później doskonała sytuację miał M. Mackiewicz. Strzał z dystansu zmierzał pod poprzeczkę, ale Ł. Falkowski przeniósł go nad bramkę. W 64 minucie M. Golasiński dośrodkował z lewego skrzydła. Piłka dotarła do K. Gryzło, a ten trafił w słupek. W 70 minucie dośrodkowanie z prawego skrzydła celnym strzałem zakończył G. Nowak. Od 80 minuty goście grali w dziesiątkę. Piłkarz Lechii ukarany został czerwoną kartką. Włókniarz nie wykorzystał gry w przewadze, goście skutecznie bronili się i próbowali wyprowadzić kontrataki.

KS Włókniarz Chełmsko Śląskie : Lechia Piechowice – 2:2 (1:2)

Skład Włókniarza: Łukasz Falkowski, Paweł Pączkowski, Kamil Niepielski, Krystian Fedorczuk, Michał Golasiński, Marcin Wójcik, Bartosz Burnatowski (28' Marcin Aulich), Kamil Gryzło (80' Emanuel Stawarz), Adam Kopeć, Mateusz Butkiewicz (80' Oskar Zabłocki), Grzegorz Nowak.

Skłąd Lechii: Tomasz Niemiec, Jarosław Woś, Jan Tkacz, Mateusz Myjak, Emil Kandyba, Rafał Kowalski, Rafał Woronowicz, Krystian Głowik, Mariusz Ciepiela Kowalski (70' Artur Śmigasiewicz), Michał Mackiewicz, Sergiusz Pogorzała.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez