Drukuj

Dnia 23.05.2013  roku w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne powiatowe mistrzostwa LA szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców.

 Zobacz zdjęcia - kliknij, oznacz się na zdjęciach na Facebook'u

 Wyniki poszczególnych konkurencji :

DZIEWCZĘTA

KONKURENCJA : 100 m              

1. Ewelina Szoda ZSZ i O 15,54 s

2. Roksana Hołysz ZSZ i O 15,66

3. Elwira Czerwień ZSO 16,37

4. Aleksandra Solarz ZSO 16,44

5. Marcelina Rumian ZSO 17,72

 

100 m ppł

1. Katarzyna Bonarska ZSZ i O 20,79 s

2. Angelika Skoczeń ZSO 21,79

 

KONKURENCJA : 200 m

1. Natalia Farmas ZSO 34,31

 

KONKURENCJA : 400 m

1. Karolina Kurczewska ZSO 1:15,66

2. Wioletta Berdychowska ZSZ i O 1:19,29

3. Joanna Morańska ZSO 1:38:15

 

KONKURENCJA : 800 m 

1. Weronika Orzechowska ZSO 3:22,36 min

2. Justyna Szczepanowicz ZSZ i O 4:02,36 

 

KONKURENCJA : 1500 m

1.Dominika Niemiec ZSO 6:48,84

 

KONKURENCJA : SKOK W DAL

1. Michalina Antoniewska ZSO 4,13

2. Sara Cedzidło ZSO 4,00

 

KONKURENCJA : SKOK WZWYŻ

1. Karolina Białoszewska ZSZ i O 133 cm

2. Michalina Ciszek ZSO 130

3. Artleta Juszczyszyn ZSZ i O 130

 

KONKURENCJA : PCHNIĘCIE KULĄ

1. Monika Madej ZSO  8,60 m

2. Iga Radwańska ZSO 7,91

3. Justyna Kiełabasa ZSZ i O 7,49

 

KONKURENCJA : RZUT DYSKIEM

1. Monika Migacz ZSO 25,80

2. Ewelina Sowa ZSZ i O 20,00

3. Marcelina Znamirowska ZSO 18,75

 

KONKURENCJA : RZUT OSZCZEPEM

1. Magdalena Gredes ZSO  17,80 m

2. Angelika Szczepaniak ZSO -

 

KONKURENCJA : SZTAFETA 4 x 100

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących  1:08,85 

 

KONKURENCJA : SZTAFETA 4 x 100

1. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących  3:01,86

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących 3:21:46

 

CHŁOPCY

KONKURENCJA : 100 m 

1. Kamil Duda ZSZ i O 12,13 s

2. Kamil Tylutki ZSZ i O 12,15

3. Mateusz Noworul ZSO 12,47

4. Mateusz Karawan ZSZ i O 12,15

5. Grzegorz Homoncik ZSO 12,71

6. Tomasz Orzechowski ZSZ i O 13:08

 

110 m ppł

1. Bartosz Gręda ZSZ i O 21,59

 

KONKURENCJA : 200 m

1. Marcin Wieczorek ZSZ i O 25,30

2. Krystian Laskowski ZSZ i O 25,36

3. Jakub Banasiewicz ZSZ i O 25,53

4. Mateusz Duda ZSO 26,37

 

KONKURENCJA : 400 m

1. Kacper Kiełbasa ZSZ i O  59,19 s

2. Jakub Górczyk ZSZ i O 1:00,32

3. Adrian Greniuk ZSZ i O 1:03,96 min

4. Tomasz Zabłocki ZSO 1:18:31

 

KONKURENCJA : 800 m 

1. Konrad Domin ZSZ i O 2:21,45 min

2. Patryk Kruczek ZSZ i O 2:31,08

3. Marceli Okoń ZSZO 2:49,06

4. Jakub Proński ZSZ i O 3:54,28

 

KONKURENCJA : 1500 m 

1. Michał Zarzecki ZSZ i O 4:51,63 min.

2. Kacper Szelec ZSO 4:58,84

3. Łukasz Kosal ZSZ i O 5:02,24

4. Krystian Leśniak ZSZ i O 5:03,79

5. Kamil Hadała ZSZ i O 5:13,50

6. Tomasz Kiełbasa ZSZ i O 5:34,45

7. Konrad Urbanowicz ZSO 5:47:78

 

KONKURENCJA : 3000 m 

1. Krystian Gryczuk ZSZ i O 10:28,17 min

2. Zygmunt Bejnarowicz ZSZ i O 10;43,52

3. Kamil Gmyr ZSO 10:52,37

4. Szymon Piechota ZSZ i O 11:32,49

5. Kornel Rekieć ZSO 11:38:26

6. Mateusz SiemaszkoZSO 11:39:75

7. Dawid Stawiarski ZSZ i O 11:48:68

8. Jarosław Kołodziejczyk ZSZ i O 13:36:86

 

KONKURENCJA : SKOK W DAL

1. Dawid Smalarz ZSZ i O 6,25 m

2. Dominik Kic ZSO 5,26

3. Kamil Kiec ZSZ i O 5,26

4. Jakub Karpowicz ZSZ i O 4,70

 

KONKURENCJA : SKOK WZWYŻ

1. Sławomir Kołodziejczyk ZSZ i O 158 cm

2-3. Adam Szega ZSZ i O 155 

2-3. Michał Trzepak ZSZ i O 155

4.Konrad Chojnowski ZSZ i O 155

 

KONKURENCJA : PCHNIĘCIE KULĄ 5 kg

1. Michał Stasikowski ZSZ i O 13,10 m

2. Karol Robak ZSZ i O 11,52

3. Tomasz Tokarski ZSO 11,20

4. Sebastian Buśko ZSZ i O 11,04

5. Patryk Czerny ZSO 10,43

6. Paweł Bryjko ZSZ i O 9,96

7. Bartosz Cymbała ZSO 9,44

8. Ksawery Gromala ZSO 9,42

 

KONKURENCJA : RZUT DYSKIEM 1,50 kg

1. Gabriel Iwanowicz ZSO 25,60 m

2. Konrad Chmieliński ZSZ i O 25,50

3. Adrian Maziakowski ZSZ i O 24,15

4. Kamil Burdalski ZSZ i O 24,05

5. Mateusz Mickiewicz ZSO 23,25

6. Kamil Jabłoński ZSZO 22,90

7. Andrzej Burkhradt ZSZ i O 18,85

8. Maciej Styrna ZSO 16,70

 

KONKURENCJA : RZUT OSZCZEPEM 800 g.

1. Grzegorz Orszulak ZSO 35,60 m

2. Patryk Kawa ZSZ i O 31,20

3. Łukasz Gruca ZSZ i O 30,70

4. Mateusz Bujło ZSZ i O 27,60

5. Michał Marcinkowski ZSO 26,10

6. Marcin Rutkowski ZSZ i O -

 

KONKURENCJA : SZTAFETA 4 x 100

1. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących 0:50,58

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących 0:53,36

 

KONKURENCJA : SZTAFETA SZWEDZKA

1. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących 2:30,45

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących 3:01,45

 Zobacz zdjęcia - kliknij, oznacz się na zdjęciach na Facebook'u