aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 

Mimo wielu okazji zawodnicy Victorii Czadrów nie byli wstanie pokonać na swoim boisku golkipera KS Łomnica. Jedyna bramka padła z rzutu karnego. Dla Czadrowa strata punktów może oznaczać spadek z A klasy. 

Obie drużyny walczyły na równym poziomie. Zarówno Czadrów jak i Łomnica atakowały lecz mało z ich akcji kończyło się oddaniem celnego strzału na bramkę rywala. 

W 25 minucie sędziowie dopatrzyli się zagrania ręką przez Artura Bitniaka w polu karnym. Mimo protestów i tłumaczenia, że „ręka była nabita” sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Michał Śliwiński. Rafał Paździor wyczuł w którą stronę ma się rzucić. Niestety futbolówka wpadła do bramki tuż przy słupku. 

W drugiej połowie zawodnicy Czadrowa przycisnęli. Blisko zdobycia bramki kapitan Tomasz Łatka. Piłke posłał jednak tuż nad poprzeczką. W starciu w polu karnym ucierpiał Robert Golasiński. Trener podjął decyzję o szybkie zmianie. Ładną akcją sam na sam popisał się Patryk Paździor, który znalazł się sam na sam z bramkarzem. Piłkarz Victorii próbował golkipera przelobować. Niestety pomylił się i posłał piłkę nad poprzeczką. W 70 minucie z powodu kontuzji z boiska zszedł nienajlepiej grający w tym spotkaniu Marcin Matujza. Zawodnik na pewno meczu nie będzie miło wspominał. Do ławki rezerwowych doszedł utykając. Ostatnie 10 minut zrobiły się nerwowe. Młody sędzia próbując uspokoić zawodników ukarał za dyskusję A. Bitniaka i J. Szymaniaka.  W ostatniej minucie spotkania T. Łatka wypracował sobie dogodną pozycję do strzału. Ostatecznie uderzył mocno w słupek.

Na mecz do Czadrowa przyjechało kilkunastu kibiców KS Łomnica. Niestety nie wszyscy byli wstanie kulturalne kibicować swojej drużynie. Tuż przy boisku znajduje się plac zabaw na którym dzieci kibiców z Czadrowa się bawiły. „Dorośli kibice” chodząc w stanie upojenia po murawie z butelkami alkoholu w ręce nie pokazywali pozytywnego kibicowania. 

Victoria Czadrów : KS Łomnica 0:1 (0:1)

Skład LKS Victoria Czadrów: R. Paździor, T. Łatka, Ł. Sochacki, W. Czoch (79’ K. Kulig), J. Szymaniak, A. Bitniak, D. Tur (75’ A. Skierski), R. Golakiewicz, M. Matujza (70’ G. Macal), M. Ciesielka (59’ G. Koszkul), P. Paździor. 

Skład KS Łomnica: J. Cieniawski, P. Ślusarczyk, R. Szlęk, R. Wasiuk, M. Śliwiński, P. Aleksiejew, P. Wojtarowicz, Ł. Krupa, K. Rhoda, P. Kostka, S. Milinowicz. 

Zobacz zdjęcia z meczu

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez