Print

Orzeł Lubawka : KS Łomnica

Szykujący się do rundy wiosennej piłkarze Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (niedziela, 16 lutego) mecz kontrolny z KS Łomnica.

Drużyny klasy okręgowej wrócą na boiska w weekend 22-23 marca. Dzisiaj Orzeł rozpoczął cykl meczów kontrolnych.

Na początku meczu Orzeł częściej stwarzał sytuacje podbramkowe. Piłkarzom lubawskiego klubu brakowało jednak skuteczności. Jedną z sytuacji wykorzystali za to goście i w 18 minucie wyszli na prowadzenie. Po stracie bramki gospodarze potrzebowali kilku minut na odzyskanie przewagi na boisku. W końcu zaczęli strzelać bramki. W 28 minucie akcję Adamowicza wykończył Hadała. Po minucie bramkarza gości pokonał Duda. W 31 minucie w słupek trafił Schabiński.

Druga połowa to przewaga gospodarzy, którzy stopniowo poprawiali wynik. W 61 minucie strzelał Hadała, pierwsze uderzenia obronił bramkarz, ale przy dobitce był już bezradny. Już po minucie podanie Musiała wykorzystał Meuszyński, a wynik meczu w 74 minucie ustalił Gleb.

Orzeł Lubawka : KS Łomnica – 5:1 (2:1)

Skład Orła: D. Adamowicz, Różański, Damasiewicz, Kurek, Szuster, Kiełbasa, Hadała, Schabiński, Duda, Musiał, J. Adamowicz. Rezerwowi: Gucwa, Meuszyński, Rybka, Królak, Gleb.

Trener Marcin Trela podczas dzisiejszego meczu sprawdził wszystkich zawodników. Orzeł na razie przygotowuje się do sezonu w dobrze znanym składzie.

Już za tydzień, w kolejnym meczu, Orzeł podejmować ma KS 1946 Chełmsko Śląskiem.