aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. js

Wczoraj (piątek, 14 lutego) w Szkole Podstawowej w Ptaszkowie odbył się Turniej Walentynkowy w piłkę siatkową klas IV, V, VI. Do rozgrywek przystąpili wszyscy uczniowie, grali dwójkami- chłopiec z dziewczyną.


W kategorii klas VI- pierwsze miejsce zajęła Sandra Ziajkiewicz i Piotr Szczepański. W kategorii klas V- pierwsze miejsce zajęła Maria Knopik i Karol Migacz. W kategorii klas IV- pierwsze miejsce zajęła Angelika Krzystek i Paweł Kowalski

Turniej był podsumowaniem projektu „Dajmy sobie szansę na rozwój” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Podczas realizacji projektu uczniowie brali udział w zajęciach wyrównawczych z matematyki, języka polskiego, języka niemieckiego oraz rozwijających uzdolnienia uczniów w zakresie matematyki (sudoku), dziennikarstwa, przyrody oraz piłki siatkowej i nożnej.

Uczniowie PSP w Ptaszkowie brali udział w konkursie sudoku we Wrocławiu organizowanym przez Fundację Matematyków Wrocławskich gdzie na 111 uczestników, uczennica klasy II- Alina Turek zajęła 14 miejsce.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez