Piłkarki Dragona Miszkowice uczestniczyły w X Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Grodzisku Wielkopolskim. Dziewczęta przywiozły m.in. brązowy medal.

Turniej rozegrano w trzech kategoriach. Dragon w młodziczkach (rocznik 2001 i młodsze) zajął trzecie miejsce (wygrały reprezentantki Bielawianki Bielawa. Drugie miejsce przypadło UKSowi Bierutów).

Wśród juniorek młodszych (rocznik 1998 i młodsze) złoto wywalczył Olimp Gościno. Drugie miejsce na podium zajęła Bielawianka Bielawa, a trzecie Darbor Bolesławice.

Zwycięstwo w kategorii open (seniorki) wywalczyła Victoria Sianów, na drugim miejscu uplasowali się Błękitni Stargard Szczeciński, a na trzecim KS Teresin.

Dodatkowo reprezentantka Miszkowic, Julia Migacz, zdobyła tytuł najlepszego strzelca.

Skład Dragon Miszkowice: Legutko Ewa, Wiewióra Alicja, Dorożyńska Małgorzata, Gil Dobromiła, Radzisz Nikola, Krok -  Orzechowska Patrycja, Król Patrycja, Migacz Julia

Skrzyńska Aleksandra, Gawenda Edyta, Berdychowska Katarzyna. Trener: Edmund Tasior. Opiekun: Krystyna Rosik