aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - zawody gimnazjalistów

W Kamiennej Górze rozegrane zostały indywidualne mistrzostwa dziewcząt i chłopców z gimnazjów.



Wyniki rywalizacji chłopców:

100m
1. Kamil Sierosławski ZS G.1 K.G
2. Kamil Żmudziński G. Krzeszów
3. Paweł Nowak G. Lubawka
       
300 m   
1. Kacper Centlik G. Lubawka
2. Dominik Koczan SGEE K.G
3. Jakub Wieczorkiewicz    G. Chełmsko Śl.
       
110 ppł   
1. Krystian Hariasz G. Lubawka
2. Adrian Zając G. Krzeszów
3. Paweł Siwiński G. Pisarzowice
       
300 ppł   
1. Przemysław Kraszewski.G. Krzeszów
2. Grzegorz Mikołajczyk G. Krzeszów
3. Cyryl Plata G. 2 K.G
       
1000 m   
1. Kamil Młodziński ZS G.1 K.G
2. Mateusz Zieliński G. Lubawka
3. Michał Stec G. 2 K.G
       
2000 m   
1. Mateusz Rzany G. Lubawka
2. Grzegorz Bruździak G 2 K.G
3. Michał Hnisdiłów G 2 K. G
       
Pchnięcie kulą   
1. Patryk Minicki G. Pisarzowice
2. Paweł Maciuszek G. Pisarzowice
3. Kamil Fałowski G. 2 K. G
       
skok w dal
1. Robert Bodziony G. 2 K.G
2. Adrian Kanter G. 2 K.G
3. Krystian Borys G. Lubawka
       
Rzut dyskiem 1 kg   
1. Marcel Sporek G. Pisarzowice
2. Patryk Jesionka G. Krzeszów
       
Rzut dyskiem 1,5 kg   
1. Albin Jasnos G. Lubawka
2. Aleksander Biały G. Lubawka
3. Krystian Stępień G. Krzeszów
       
Rzut oszczepem 600 g   
1. Jaku Fułat G. Krzeszów
       
Rzut oszczepem 700 g   
1. Bartek Surdyka G. Lubawka
2. Fabian Święs G. Lubawka
3. Dominik Gwiżdż ZS G. 1 K.G
       
Skok wzwyż   
1. Patri Stelmach G. Pisarzowice
2. Damian Plewa G. 2 K. G
3. Sebastian Sochacki ZS G. 1 K.G
       
Sztafeta 4x100 m   
1. ZS Gim. 1 K.G 52;94
2. Gim. Pisarzowice 53,58
3. Gim. 2 K.G 54,36
4. Gim. Chełmsko Śl. 54,49
5. Gim. Krzeszów 54,74
       
Sztafeta szwedzka   
1. Gim. Lubawka 2:31,08
2. ZS Gim. 1 K.G 2:36,56
3. Gim. Pisarzowice 2:41,08

Wyniki rywalizacji dziewcząt:

100 m
1. Natalia Dobrzańska ZS G.1 K.G
2. Tamara Pasiut G. Pisarzowice
2. Nikola Sobczyńska ZS G.1 K.G
       
300 m   
1. Patrycja Potoniec G.Krzeszów
2. Agnieszka Smyk G.Lubawka
3. Alicja Hadała G.Pisarzowice
       
100 ppł   
1. Dominika Kulas ZS G.1 K.G
2. Daria Kulesza SGEE K.G
3. Paulina Kociołek G.2 K.G
       
300 ppł   
1. Dominika Szymańska ZS G.1 K.G
2. Nikola Boroń G. 2 K.G
       
600 m   
1. Klaudia Skupień ZS G.1 K.G
2. Paulina Trzaska G. Lubawka
3. Dominika Benc G. Krzeszów
       
1000 m   
1. Nikola Kwiatek SGEE K.G
2. Aleksandra Cebula G.2 K.G
3. Patrycja Jabczyńska G. Pisarzowice
       
skok w dal   
1. Dominika Takowska G.2 K.G
2. Gabriela Bocheńska G .Pisarzowice
3. Marcelina Koprek ZS G.1 K.G
       
Pchnięcie kulą   
1. Angelika Stolarczyk G. Lubawka
2. Dominika Hołysz G.Pisarzowice
3. Magdalena Fudała ZS G. 1 K.G
       
Rzut dyskiem 0,75 kg   
1. Patrycja Marzol G. Krzeszów
2. Katarzyna Cibor SGEE K.G
3. Jagoda Galas SGEE K.G
       
Rzut dyskiem 1 kg   
1. Weronika Olszak G. Lubawka
2. Natalia Tokarczyk G. Lubawka
3. Zuzanna Sawicka G. Krzeszów
       
Rzut oszczepem   
1. Anna Łukasiak G. Lubawka
2. Angelika Zioła SGEE K.G
3. Katarzyna Więcławek G. Lubawka
       
Skok wzwyż   
1. Anna Wańczyk SGEE K.G
2. Joanna Głód SGEE K.G
3. Aleksandra Szmajdzińska G. 2 K.G
3. Lucyna Świrad G. Pisarzowice
       
Sztafeta 4x100 m   
1. ZS Gim. 1 K.G 1:01,19
2. Gim. Pisarzowice 1:01:44
3. Gim. Lubawka 1;03,43
4. Gim. 2 K.G 1;05,56
5. SGEE K.G 1:05,84
6. Gim. Chełmsko Śl. 1;06,09
       
Sztafeta szwedzka   
1. SGEE K.G 3:12,63
2. Gim. Pisarzowice 3:12,99
3. ZS Gim. 1 K.G 3:13,26

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia

 

Add comment

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Security code
Refresh