Już dawno na stadionie w Kamiennej Górze nie było tylu kibiców piłkarskich co podczas półfinału Pucharu Polski. Wraz z kibicami na stadionie pojawili się policjanci z bronią gładkolufową. pilnujący bezpieczeństwa. Kibice  gości z Kowar zapewnili barwną i głośna oprawę.

Olimpia Kowary walczy o awans do III ligi. Olimpia Kamienna Góra o utrzymanie w klasie okręgowej. Wielu kibiców uważało, że kamiennogórska drużyna wysoko przegra i nie będzie stanowić większego zagrożenia dla Kowar, zwłaszcza po ostatniej przegranej z BKS Bobrzanie Bolesławiec 0:8. Tak jednak nie było. Kamiennogórska drużyna przynajmniej przez pierwszą połowę walczyła.
Sam mecz był stosunkowo nudnym wydarzeniem. Pierwsze minuty nie przyniosły kibicom wrażeń. Obie drużyny nie potrafiły wypracować sobie okazji do celnego strzału. Damian Misan był ciągle pilnowany. Olimpia wzmocniła obronę. Po kontuzji do gry wrócił Marcin Masiel. Z powodu czerwonej kartki na boisku kibice nie zobaczyli Grzesiaka.
W pierwszej połowie nie padła ani jedna bramka. Po przerwie kibice już liczyli na dogrywkę i rzuty karne. Niestety w 72 minucie po rzucie rożnym golkipera Olimpii Kamienna Góra pokonał Marcin Smoczyk. Wynik spotkania ustalił po niecałym kwadransie po złym wypiąstkowaniu futbolówkę w siatce umieścił Szujewski.
Finał Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego odbędzie się w Jeżowie Sudecki. Zmierzą się drużyny – Olimpia Kowary z Granicą Bogatynia.
Olimpia Kamienna Góra : Olimpia Kowary 0:2 (0:0)
Skład Olimpia Kamienna Góra: D. Powiertowski, Masiel, Topolski (85' Kapelko), Wojciechowski, Bieńkowski, Trocyk (85' Poręba), Błażyński, Domin (85' Grzesiński), R. Duda, B. Sobota, Misan.
Skład Olimpia Kowary: Szaciłło, Piskórz, Smoczyk, Kuźniewski, Szemiot (46' Rodziewicz), Milczarek, Liszka, Dregan (67' Duński), Szaraniec (46' Udod), Szujewski, Rudnicki.