aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. LZS-ZB

W niedzielę (1 grudnia) rozegrany został Wojewódzki Finał piłki halowej chłopców do lat 14. Na hali sportowej w Oławie zagrało osiem drużyn, które wygrały finały strefowe.

 

Wśród najlepszych wystąpili młodzi piłkarze LKS Bóbr Marciszów. W rozgrywkach grupowych piłkarze z Marciszowa pokonali 3:0 drużynę MKS Tukan Iwiny, zremisowali 2:2 z MKS Marcinkowice oraz po wyrównanym meczu ulegli 1:2 faworytom turnieju drużynie Polonia Środa Śląska. W meczu o trzecie miejsce młodzi piłkarze z Marciszowa musieli uznać wyższość kolegów z Piasta Żmigród i ostatecznie zajęli wysokie czwarte miejsce.

Mistrzem województwa dolnośląskiego zostali piłkarze ze Środy Śląskiej pokonując w finale w rzutach karnych 2:0 młodych piłkarzy Odry Ścinawa. Okolicznościową statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Marcel Majerski z LKS Bóbr Marciszów. Były to już ostatnie zawody w ramach XX Dolnośląskich Igrzysk LZS w 2019 r.

Powiatowe Zrzeszenie LZS składa również w imieniu drużyny LKS Bóbr podziękowania wójtowi gminy Marciszów za sfinansowanie wyjazdu młodych piłkarzy na finał wojewódzki piłki halowej.

fot. LZS-ZB

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA