aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Dzisiaj (niedziela, 10 listopada) w Jeleniej Górze rozegrany został VI Bieg Niepodległości.

 

Na dystanie 10 km sklasyfikowanych zostało 451 zawodników. Bieg wygrał Łukasz Kondratowicz z Kamiennej Góry (czas 34:40).

Jacek Zgłobicki (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 30 w open, 5 w M35, 40:37
Łukasz Dyczkowski (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 46 w open, 5 w M18, 42:15
Robert Osojca (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 81 w open, 7 w M50, 44:36
Sławek Hnisdiłów (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 84 w open, 8 w M50, 44:44
Arkadiusz Jaracz (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 94 w open, 18 w M45, 44:57
Katarzyna Mrówka (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 96 w open, 7 wśród kobiet, 2 w K30, 44:58
Damian Słowiński (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 108 w open, 21 w M35, 45:39
Dariusz Śnieżny (Lubawka, Lubawka Team) 112 w open, 12 w M50, 45:48
Daniel Staroń (Marciszów, Zorka Jelonki Running Team) 118 w open, 17 w M40, 46:02
Dawid Kulpa (Kamienna Góra) 125 w open, 10 w M30, 46:24
Damian Piwowarski (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 132 w open, 3 w MM, 46:45
Franciszek Kolanek (Kamienna Góra) 135 w open, 13 w M50, 46:51
Krzysztof Trawiński (Kamienna Góra, Dr. Schneider Automotice Polska) 141 w open, 21 w M40, 47:04
Mariusz Czyż (Kamienna Góra, KS Szorty) 164 w open, 24 w M40, 48:08
Marlena Kurowska (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 168 w open, 21 wśród kobiet, 3 w K35, 48:28
Krzysztof Piwowarski (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 176 w open, 17 w M30, 48:39
Mateusz Kondoł (Lubawka) 190 w open, 10 w M18, 49:20
Wojtek Polak (Marciszów) 192 w open, 26 w M45, 49:21
Andrzej Zmitrowicz (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 194 w open, 6 w M55, 49:22
Justyna Polak (Marciszów) 210 w open, 33 wsród kobiet, 12 w K40, 50:19
Katarzyna Mitro (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 211 w open, 34 wśród kobiet, 13 w K40, 50:22
Barbara Trawińska (Kamienna Góra, KS Szorty) 255 w open, 44 wśród kobiet, 10 w K35, 52:35
Radosław Dybiec (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 271 w open, 14 w M25, 53:37
Arkadiusz Dybiec (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 273 w open, 42 w M45, 53:39
Arkadiusz Haliniak (Kamienna Góra, KS Szorty) 293 w open, 10 w M55, 54:48
Beata Śnieżna (Lubawka, Lubawka Team) 325 w open, 70 wśród kobiet, 1 w K50, 56:09
Tomasz Kania (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 333 w open, 51 w M35, 56:39
Adam Micek (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 339 w open, 12 w M60, 57:08
Ada Pakuła (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 378 w open, 99 wśród kobiet, 17 w K30, 59:16
Monika Nacowska (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 392 w open, 108 wśród kobiet, 33 w K40, 1:00:14
Monika Macowska (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 393 w open, 109 wśród kobiet, 23 w K35, 1:00:15
Ewelina Kaczmarczyk (Kamienna Góra) 400 w open, 113 wśród kobiet, 26 w K35, 1:01:15
Anna Różańska (Kamienna Góra) 418 w open, 123 wśród kobiet, 18 w K30, 1:04:44
Bartłomiej Różański (Kamienna Góra) 438 w open, 29 w M30, 1:08:10
Mariusz Mrówka (Kamienna Góra) 442 w open, 56 w M35) 1:09:11

 

Bieg na dystansie 5 km wygrał Krzysztof Tschirch (Jelenia Gór) z czasem 16:06
Tadeusz Sitek (Marciszów) 12 w open, 1 w M60, 18:31
Krzysztof Klich (Kamienna Góra, Contender Kamienna Góra) 21 w open, 8 w M30, 20:04
Hubert Sajdak (Lubawka, MUKN Pod Stróżą) 24 w open, 9 w M20, 20:08
Tomasz Niemiec (Kamienna Góra) 47 w open, 18 w M20, 24:00
Kacper Kiełbasa (Kamienna Góra) 50 w open, 20 w M20, 24:15
Małgorzata Zięba (Marciszów) 52 w open, 5 wśród kobiet, 3 w K20, 24:49
Natalia Klag (Lubawka) 88 w open, 17 wśród kobiet, 6 w K20, 28:33
Sklasyfikowanych zostało 164 zawodników.

Wyniki za datasport.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez