Kolorowe jeziorka

Prawie stu zawodników wystartowało w dzisiejszym (sobota, 21 września) biegu z widokiem na Kolorowe Jeziorka. Rywalizowali biegacze i zawodnicy nordic walking.

Bieg wystartował z parkingu przy Kolorowych Jeziorkach, w tym samym miejscu wytyczona została meta. Zawodnicy obu kategorii mieli do pokonania trasę o długości 10 km. Na starcie stanęło 94 sportowców.

Bieg wygrał Alan Dobrowolski z Boguszowa. Najlepszym zawodnikiem z powiatu kamiennogórskiego był Artur Gawroński z Kamiennej Góry. Spośród mieszkańców gminy Marciszów najszybciej trasę pokonał Tadeusz Sitek (Marciszów). Najlepszą zawodniczką była Martyna Masłowska. Najlepszy wynik spośród zawodniczek z powiatu kamiennogórskiego uzyskała Justyna Borkowska (Sędzisław).

W rywalizacji nordic walking wygrał Tomasz Mazur, wśród pań najlepsza okazała się Martyna Siemieńska z Kamiennej Góry.