aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Dnia 1 grudnia  2013 we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja ALMMA (Amatorska Liga MMA). W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy Kamiennogórskiego klubu "Contender" Stowarzyszenie Nasz Region. Były to pierwsze zawody w krótkiej historii klubu. Jednak zawodnicy nie zawiedli dając bardzo dobre walki oraz zdobywając dwa medale.

Brązowy medal zdobył Mateusz Kozielec w turnieju kategorii do 80kg.
Srebrny dla Marcina Tobiasza w kategorii +96 (niestety wymuszona rezygnacja z walki o 1 miejsce)
Po bardzo zaciętej i dramatycznej walce wygrał również Janusz Zięba. Niestety kontuzja dłoni wyeliminowała go z dalszego udziału w mistrzostwach.
Pozostałym: Monice Postrożny, Dominikowi Koczan, Piotrowi Lisieckiemu, Pawłowi Janickiemu, Dariuszowi Frelich, niestety nie udało się wygrać. Musieli uznać wyższość swoich rywali. Były to ich pierwsze zawody i musieli walczyć ze zdecydowanie bardziej doświadczonymi zawodnikami. Serca jednak nie zabrakło i z pewnością zdobyte doświadczenia zaowocuje w przyszłości.
Trener Paweł Oleksy: "Muszę przyznać, że był to bardzo ciężki weekend dla naszego klubu. Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników. Najpierw Michał Golasiński wygrał swoją kolejną walkę, a później z bardzo dobrej strony pokazali się wcześniej wspomniani zawodnicy. Sukces cieszy tym bardziej, że klub działa dopiero od 3 miesięcy. Do świąt dam nieco odpocząć zawodnikom, a zaraz po nowym roku wracamy na matę, ponieważ czekają na Nas kolejne sportowe wyzwania. Cieszy mnie również, że w naszym mieście są osoby, które chcą wspierać inicjatywy sportowe i przy tej okazji pragnę podziękować:  firmom Radtel Sport, Mechanika pojazdowa Adam i Daniel Oleksy, Blacharstwo Pojazdowe Bogdan Czerniga, Maciek Otomoto, Motocentrum Zenon Błasiak, Auto Lembin oraz Telepizzeria Soprano"

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez