Orzeł LubawkaDzisiaj (niedziela, 12 maja) piłkarze Orła Lubawka rozgrywają wyjazdowe spotkanie z drużyną ze Szklarskiej Poręby.

Aktualizacja 17.00

Mecz już się zakończył Orzeł wygrał 3:1.

Pierwszą bramkę już w 1 minucie strzelił Adamowicz, wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. W 15 minucie z 16 metrów lewą nogą uderzył Musiał. Trafił przy długim słupku. W 20 minucie w słupek trafił Adamowicz. W pierwszej połowie piłkarze Woskaru nie stworzyli zagrożenia pod bramką Orła.

W drugiej części meczu padły kolejne dwie bramki. W 75 minucie ponownie sam na sam z bramkarze znalazł się Adamowicz i ponownie wykorzystał okazję do zdobycia bramki. Honorowe trafienie goście uzyskali w 86 minucie strzałem głowę z odległości 5-6 metrów.

Woskar Szklarska Poręba Wojcieszyce : Orzeł Lubawka - 1:3 (0:2)

Oryginalna informacja
Zakończyła się już pierwsza połowa tego spotkania. Padły dwie bramki. Już pierwszą akcję wykorzystał Adamowicz. Wynik podwyższył Musiał. Obaj celnie strzelali po indywidualnych akcjach.