aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Olimpia Kamienna Góra : Piast Bolków

Mało sportowych emocji, za to sporo nerwowych sytuacji obejrzeli kibice w pierwszym wiosennym meczu Olimpii Kamienna Góra.

 

Na inaugurację rundy wiosennej piłkarze Olimpii podejmowali Piasta Bolków. Mecz nie był pasjonującym widowiskiem. Obie drużyny wykorzystały momenty, gdy grały lepiej. Sporo za to było pozasportowych emocji, co zaowocowało dwoma czerwonymi kartkami.

W 18' Przemysław Gosiak skierował piłkę głową wprost w bramkarza Olimpii. W 20' Przemysław Powiertowski trafił z bliskiej odległości w słupek. W 28' Sławomir Szemberski z ostrego kąta oddał groźny strzał. Bramkarz Olimpii musną piłkę i wybił ją na rzut rożny. Dośrodkowanie z rzutu rożnego dotarło na głowę Pawła Szczepańskiego. Zawodnik Piasta zdobył bramkę.

Drugą połowę Olimpia zaczęła odważniej. W 52' celny strzał z 11 metrów oddał Jakub Zasada. W 72' J. Zasada został faulowany przed polem karnym rywala. W nerwowej atmosferze doszło do przepychanek między zawodnikami obu drużyn. Wszyscy zgromadzili się wokół poszkodowanego. Faulowany nie był w stanie wrócić do gry. Za niesportowe zachowanie sędzia ukarał czerwonymi kartkami dwóch zawodników. Boisko opuścili Aleksander Duda z Olimpii i Mariusz Larysz z Piasta. W końcówce Olimpii bardziej zależało na zmianie wyniku, ale zabrakło skuteczności.

Olimpia Kamienna Góra : Piast Bolków - 1:1 (0:1)

Skład Olimpii: Dariusz Hołda, Bartosz Młodziński, Jakub Zasada (72' Arkadiusz Kwaśniewski), Seweryn Guzik (60' Konrad Domin), Sebastian Sochacki, Marcin Wieczorek (66' Łukasz Topolski), Aleksander Duda, Kacper Filip, Przemysław Powiertowski, Łukasz Kraszewski, Bogdan Buda (46' Przemysław Kraszewski).

Skład Piasta: Maciej Krzewiniak, Sylwester Czyżycki, Daniel Czyżycki, Przemysław Grosiak (92' Mateusz Rajczewski), Łukasz Jahołkowski, Arkadiusz Karbowiak (86' Damian Kowalczyk), Marcel Karkowski (79' Marcel Bolesta), Mariusz Larysz, Paweł Szczepański, Sławomir Szemberski (82' Rafał Prorok), Jakub Urbaniak (88' Paweł Wrona).

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA