aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 25 stycznia) na stoku narciarskim w Czarnowie odbyły się VI Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Narciarstwie Alpejskim. Poniżej prezentujemy wyniki rywalizacji.

 

Igrzyska Dzieci

Chłopcy
1. Jakub Pasiut SP 2 Kamienna Góra 1:04,24
2. Daniel Paiut SP 2 Kamienna Góra 1:08,36
3. Bartosz Smyda SP 1 Kamienna Góra 1:09,87
4. Miłosz Regewicz SP 1 Kamienna Góra 1:11,75
5. Oliwer Roszkowiak SP 2 Kamienna Góra 1:13,76
6. Jan Czyż SP 1 Kamienna Góra 1;20,05
7. Adrian Bręśkiewicz SP 2 Kamienna Góra 1:22,15

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta
1. Karolina Całko SGEE 1:00,30
2. Dominika Lema SP 1 Kamienna Góra 1:02,50

Chłopcy
1. Kacper Pasiut Gimnazjum nr 2 51,96
2. Filip Chronowski Gimnazjum nr 2 1:04,75
3. Filip Kwiatkowski SP 2 Kamienna Góra 1:06,20
4. Kacper Kędzierski SP 2 Kamienna Góra 1:07,00
5. Ignacy Woźniakowski SP 2 Kamienna Góra 1:07,48
6. Eryk Migacz SP Krzeszów 1:08,17
7. Michał Jała SP Krzeszów 1:08,39
8. Piotr Maciaszek Gimnazjum nr 2 1:12,99
9. Oskar Trzebiński SGEE 1:16,28
10. Jakub Żyźniewski SGEE 1:14,75
11. Miłosz Jała SP Krzeszów 1;14,90

Licealiada

Dziewczęta
1. Natalia Dumin LO Kam. Góra 1:13,59
2. Emilia Rolka LO Kam. Góra 1:14,50

Chłopcy
1. Ernest Cebula LO Kamienna Góra 51,20
2. Mateusz Jasowicz LO Kamienna Góra 59,17
3. Michał Kucia LO Kamienna Góra 1:01,76

Punktacja drużynowa

Igrzyska Dzieci

Chłopcy
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta
1. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

Chłopcy
1. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Gimnazjum Krzeszów
4. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra

Licealiada

Dziewczęta i Chłopcy
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez