Przed południem rozegrany zostało część biegów ze startu wspólnego w rozgrywanych w Dusznikach Zdroju zawodach z cyklu Celuj w Igrzyska. Wśród startujących biathlonistów za zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

Aktualizacja 17:10

W grupie młodziczek Dominika Leśniara zajęła 3 miejsce, Kornelia Arendarczyk była 17 (obie UKN Melafir Czarny Bór).

Najmłodsi ponownie rywalizowali dzisiaj w sprintach. Kategorię młodzik młodszy wygrał Jakub Potoniec, Dawid Filip był 7, Bartłomiej Piotrowski 22, Kajetan Urbaniak 23 (wszyscy MUKN Pod Stróżą / ZSP Lubawka).

W grupie młodziczek młodszych Oliwia Arendarczyk była druga, Aleksandra Szajnowska 8, Weronika Dyczkowska 9 (wszystkie MUKN Pod Stróżą / ZSP Lubawka).

Oryginalna informacja
W grupie juniorów młodszych Grzegorz Dereń (UKN Melafir Czarny Bór) zajął 7 miejsce

Rywalizację juniorek młodszych wygrała Amelia Jęczmieniak, Weronika Przemyślak była 12 (obie UKN Melafir Czarny Bór).

O wczorajszym starcie: Zwycięstwa w Dusznikach