Print

W Dusznikach Zdrój odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w biathlonie. Na starcie stanęli zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

W biegu sprinterskim, w klasyfikacji wszystkich zawodników, Grzegorz Dereń (UKN Melafir Czarny Bór) zajął 17 miejsce. W klasyfikacji pań bez podziału na grupy wiekowe, Amelia Jęczmieniak (UKN Melafir Czarny Bór) była 17, Karolina Trzaska (AZS AWF Wrocław) zajęła 22 miejsce, Wiktoria Przemyślak (UKN Melafir Czarny Bór) była 29, Weronika Przemyślak (UKN Melafir Czarny Bór) 30, Weronika Leśniara (UKN Melafir Czarny Bór) 38.

W biegu panów ze startu wspólnego Grzegorz Dereń zajął 19 miejsce. W rywalizacji pań Amelia Jęczmieniak była 21, Wiktoria Przemyślak 22, Weronika Przemyślak 25, Karolina Trzaska 27.