aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
LZS - ZB

Wczoraj (sobota, 17 listopada) zawodniczki LKS Pagaz Krzeszów zdobyły tytuł wice mistrzyń Dolnego Śląska LZS w piłce siatkowej kobiet.

 

Finał dolnośląski odbył się na hali sportowej w Ścinawce Średniej. Sześć najlepszych drużyn LZS zagrało mecze eliminacyjne w dwóch grupach. Siatkarki Pagazu wygrały bez trudu po 2:0 w setach z drużynami PSK Lubin i MKS Sobieski Oława. W meczu o pierwsze miejsce zagrały z drużyną GLKS Świdnica, obrońcą tytułu i faworytem turnieju finałowego. Po wyrównanym i emocjonującym meczu reprezentantki powiatu kamiennogórskiego uległy świdniczankom 0:2, w setach 24:26 i 19:24.

Z powodu choroby części zawodniczek Pagaz zagrał w pięcioosobowym składzie. Kapitan zespołu Pagazu Katarzyna Trzepak-Balicka otrzymała nagrodę i tytuł MVP turnieju finałowego.

LKS Pagaz Krzeszów reprezentowały: Aleksandra Lipień, Michalina Antoniewska, Monika Migacz, Katarzyna Ogonowska, Katarzyna Trzepak-Balicka.

 

Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LSZ składa podziękowanie Gminie Kamienna Góra i spółce PAGAZ z Krzeszowa za wsparcie finansowe udziału drużyny piłki siatkowej kobiet w finale dolnośląskim XIX Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez