Print
Kamienna Góra - Wodne Zmagania

Dzisiaj (czwartek, 15 listopada) na kamiennogórskim basenie odbyły się VI Otwarte Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych "Wodne Zmagania".

 

W zawodach uczestniczyło 85 pływaków z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wojcieszowie, Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu, Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim, Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie, Zespołu Szkół Publicznych w Krzeszowie, Powiatowego Ośrodka Wsparcia - Środowiskowego Domu Samopomocy w Kamiennej Górze oraz Zespołu Szkół Specjalnych z Kamiennej Góry.

Zawodnicy rywalizowali na dystansach 25 i 50 metrów w stylu klasycznym, dowolnym i grzbietowym. Rozegrane zostały również sztafety. Najlepsi odebrali dyplomy i medale.

Głównym organizatorem zawodów było stowarzyszenie "Podaj Rękę Kamienna Góra", współorganizatorami: Zespół Szkół Specjalnych z Kamiennej Góry, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy z Kamiennej Góry, Powiat Kamiennogórski, Gmina Lubawka oraz Miejskie Centrum Kultury Fizycznej z Kamiennej Góry. Organizatorów wspierali wolontariusze z Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Kamiennej Góry.

Kamienna Góra - Wodne Zmagania