Print
mistrzostwa powiatu LZS

W sobotę (20 października) odbyły się Mistrzostwa Powiatu LZS w piłce siatkowej mężczyzn o Puchar Starosty Kamiennogórskiego. Na sali sportowej szkoły w Krzeszowie spotkały się trzy drużyny: Statyści Kamienna Góra, LKS Bóbr Marciszów i Cystersi Pagaz Krzeszów.

 

Wszystkie drużyny znają się doskonale z rozgrywek Jeleniogórskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Tym razem zwyciężyli Statyści z Kamiennej Góry, zdobywając tytuł Mistrza Powiatu 2018. Tytuł wicemistrza przypadł siatkarzom Bobra z Marciszowa, a Cystersi musieli się w tym roku zadowolić trzecim miejscem. Wszystkie drużyny otrzymały okolicznościowe puchary LZS a okazały Puchar Starosty odebrali kamiennogórscy Statyści. Ponadto drużyny otrzymały piłki ufundowane przez Starostę Kamiennogórskiego, Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze.

mistrzostwa powiatu LZS

Statyści i LKS Bóbr będą reprezentowali powiat w finale strefy jeleniogórskiej LZS, który odbędzie się 28 października w Kamiennej Górze na salach ZSZiO przy ul. Traugutta i SP 2 przy ul. Jeleniogórskiej. Początek zawodów godz. 10:00 – zapraszamy !

mistrzostwa powiatu LZS

Mistrzostwa odbyły się w ramach XVII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Małych Miast. Udział mieszkańców powiatu kamiennogórskiego w Igrzyskach jest możliwy dzięki życzliwości i wsparciu Starostwa Powiatowego, Miasta Kamienna Góra, Gminy Kamienna Góra oraz sponsorom, z których należy wyróżnić Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze i spółkę PSB PAGAZ z Krzeszowa.

mistrzostwa powiatu LZS