aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Orzeł Lubawka : Piast Dziwiszów

W przedostatniej kolejce klasy okręgowej piłkarze Orła Lubawka podejmowali Piasta Dziwiszów. Obie drużyny miała do tej pory tyle samo punktów i sąsiadowały w tabeli. Dla obu zwycięstwo w Lubawce było bardzo ważne.


Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze. Już w 4 minucie piłka przeleciała obok bramki Piasta po uderzeniu Musiała. W 10 minucie prawym skrzydłem zaatakował Musiał, dośrodkowała do Adamowicza, ten przedłużył do Schabińskiego, który nie miał problemu z pokonaniem bramkarza. W 15 minucie Hadała uderzył nad bramką. Podobny strzał w 22 minucie oddał Jurczyk. W 27 minucie Sobczak uderzył wprost w D. Adamowicza. W 28 minucie strzał po ziemi oddany przez Musiała odbił bramkarz gości. W 37 minucie Szymon Skupin, bramkarz gości, złapał piłkę, trzymając ją zrobił kilka kroków w kierunku Schabińskiego, Wpadł na zawodnika Orła i uderzeniem łokciami powalił na ziemię. Sędzia podyktował rzut karny. Na linii 11 metrów stanął Hadała i wykorzystał szansę na podwyższenie wyniku.

W 51 minucie Sobczak uderzył obok słupka. W odpowiedzi Orzeł wyprowadził szybką akcję, strzałem wprost w bramkarza zakończył ją Duda. W 57 minucie Musiał przejął piłkę na połowie przeciwnika i po indywidualnej akcji pokonał bramkarza gości. W 60 minucie Musiał ponownie wbiegł w pole karne. Tym razem został faulowany. Do piłki ponownie podszedł Hadała, ale tym razem uderzył w poprzeczkę. W 65 i 71 minucie zawodnicy z Dziwiszowa oddawali strzały wysoko nad bramką Orła. W 85 minucie Adamowicz podał do Musiała, a ten zdobył kolejną bramkę. W 90 minucie honorową bramkę dla Piasta zdobył Pietrzykowski. Minutę później Musiał mógł podwyższyć wynik, ale mocny strzał bramkarz wybił na róg.

Orzeł Lubawka : Piast Dziwiszów – 4:1 (2:0)

Skład Orła: Daniel Adamowicz, Sebastian Kurek, Tomasz Pietrzykowski, Kacper Różański, Piotr Szuster, Marcin Hadała, Kacper Schabiński (81' Marcin Rybka), Karol Królak (46' Kamil Duda), Tomasz Kiełbasa (71' Mateusz Lewczuk), Jacek Adamowicz, Krzysztof Musiał.

Skład Piasta: Skupin, Zyner, Porobiński, Lisowski, Maryszczak, Marek (23' Sobczak), Kieć (73' Sanowic), Dudek, Pietrzykowski, Jurczyk, Kól (78' Gurazda).

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez