aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. MOS Kamienna Góra

W poniedziałek i wtorek (28-29 maja) Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze był organizatorem Finału Strefy Jeleniogórskiej w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W zawodach wzięły udział najlepsze drużyny z powiatów: jeleniogórskiego, zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, kamiennogórskiego oraz lwóweckiego.

 

Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców szkoły w pierwszej kolejności rywalizowały między sobą w grupach, a następnie cztery najlepsze drużyny spotkały się w meczach półfinałowych i finałowych.

Powiat kamiennogórski w zawodach reprezentowała Szkoła Podstawowa w Krzeszowie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze oraz Szkoła Podstawowa w Marciszowie.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Dziewczęta

Gr. I:
SP 2 K.G. – SP 1 Bolesławiec 0:1
SP 1 Bolesławiec – SP Rząsiny 0:4
SP Rząsiny - SP 2 K.G. 0:2

Gr. II:
SP Marciszów – SP 1 Świeradów Zdrój 0:3
SP 1 Świeradów Zdrój – SP Kostrzyca 1:1
SP Kostrzyca - SP Marciszów 0:0

Półfinał:
SP 1 Bolesławiec - SP Kostrzyca 1:0
SP 2 K.G. - SP 1 Świeradów Zdrój 2:1

Finał:
V miejsce:
SP Marciszów - SP Rząsiny 0:3
III miejsce:
SP 1 Świeradów Zdrój - SP Kostrzyca 0:1
I miejsce:
SP 1 Bolesławiec - SP 2 Lwówek Śl. 0:1

Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze
3. Szkoła Podstawowa w Kostrzycy
4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeradowie Zdroju
5. Szkoła Podstawowa w Rząsinach
6. Szkoła Podstawowa w Marciszowie

Chłopcy

Gr. I:
SP 11 Jelenia Góra – SP Bogatynia 2:2
SP Smolnik – SP 2 Kamienna Góra 0:2
SP Bogatynia - SP Smolnik 1:3
SP 2 Kamienna Góra - SP 11 Jelenia Góra 3:0
SP Bogatynia - SP 2 Kamienna Góra 1:1
SP 11 Jelenia Góra - SP Smolnik 1:3

Gr. II:
SP Krzeszów – SP 1 Bolesławiec 0:1
SP Karpacz – SP 2 Lwówek Śl. 0:3
SP 1 Bolesławiec - SP Karpacz 2:2
SP 2 Lwówek Śl. - SP Krzeszów 5:0
SP 1 Bolesławiec - SP 2 Lwówek Śl. 0:2
SP Krzeszów - SP Karpacz 0:0

Półfinał:
SP 2 Kamienna Góra - SP 1 Bolesławiec 0:1
SP Smolnik - SP 2 Lwówek Śl. 2:5

Finał:
III miejsce:
SP 2 Kamienna Góra - SP Smolnik 3:1
I miejsce:
SP 1 Bolesławiec - SP 2 Lwówek Śl. 1:4

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu
3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze
4. Szkoła Podstawowa w Smolniku
5- 6. Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
5 - 6. Szkoła Podstawowa w Karpaczu
7 - 8. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
7 - 8. Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze

Składy drużyn, które reprezentowały powiat kamiennogórski:
Szkoła Podstawowa w Marciszowie: Kinga Bednarek, Marcelina Białoszewski, Oliwia Borkowska, Marcelina Cepielik, Agata Kunar, Klaudia Majka, Laura Moskal, Iwona Obrzud, Oliwia Olesiak, Sara Paproa, Oliwia Zych, op. Henryk Mazur
Szkoła Podstawowa 2 w Kamiennej Górze: Alicja Antoszczyk, Oliwia Chojnacka, Wiktoria Krocz, Martyna Kuś, Oliwia Marczak, Wiktoria Radzis, Klaudia Zdanowicz, Karolina Zięba, Nadia Ziętara, op. Daniel Gontko
Szkoła Podstawowa w Krzeszowie: Igor Gliszczyński, Szymon Głowiński, Dominik Grzyb, Michał Jała, Miłosz Jała, Karol Jesionka, Dominik Kimbort, Seweryn Łoza, Szymon Migacz, Michał Pawlik, op. Paweł Szwaja
Szkoła Podstawowa 2 w Kamiennej Górze: Tomasz Baran, Omar Benhalim - Lisowska,
Brajan Ferenc, Paweł Ferenc, Jakub Gomółka, Gabriel Grygiel, Konrad Jankowski, Filip Kwiatkowski, Patryk Pawlik, Norbert Zioła, op. Adam Nowak

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez