aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W Krzeszowie miejscowy Pagaz podejmował Czarnych Przedwojów. W wyrównanym meczu lepsi okazali się goście. Kibice przyjezdnych zadbali o głośny doping swojej drużyny.

W pierwszej połowie Czarni mieli zdecydowanie więcej okazji do strzelenia bramki. W 20 minucie z 20 metrów tuż nad poprzeczkę uderzył Maciej Berliński. W 29 minucie w poprzeczkę uderzył Arkadiusz Kwaśniewski, a w pięć minut później nad bramkę piłkę posłał Sylwester Stepko.
W drugiej połowie więcej inicjatywy przejawiali zawodnicy Pagazu. Prawie idealną sytuację w 63 minucie miał Kamil Koszkul, który zmienił w drugiej połowie Uznańskiego. Zawodnik przegrał jednak walkę z obrońcą.
Kibice na pierwszą bramkę musieli poczekać aż do 80 minuty. Piłka po strzale z daleka odbiła się od słupka bramki Pagazu i padła wprost pod nogi Mariusza Dolińskiego, który wszedł do bramki wraz z piłką. W 87 minucie Czarni wykorzystali błąd obrońców i po dośrodkowaniu piłkę główką wbił Daniel Kasprzyk. Pagaz odpowiedział w 88 minucie po strzale Mariusza Stefańskiego z rzutu wolnego.
Pagaz Krzeszów – Czarni Przedwojów 1:2 (1:2)
Skład Pagaz Krzeszów: K. Zasada, P. Kulpa, A. Zając, A. Kulpa, D. Wąchała, K. Rosłan (81’ Ł. Zięcina), J. Stefański (65’ P. Kraszewski), G. Kraszewski (60’ M. Stefański), G. Uznański (46’ K. Koszkul),  R. Tatarata, T. Łatka.
Skład Czarni Przedwojów: M. Stepko, K. Lewandowski, T. Wasilewski, A. Kwaśniewski, S. Stepko, D. Kwiecień, M. Dolinski, M. Berliński, P. Bryjko (75’ W. Migacz), K. Berliński, Z. Bijak (81’ D. Kasprzyk).

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez