aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - liga pływacka

W sobotę (26 października) na basenie w Kamiennej Górze odbyła się III edycja szóstej już Ligi Kamiennogórskiej w pływaniu o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry.


W trzeciej edycji wystartowało 96 pływaków, którzy rywalizowali w stylu dowolnym i grzbietowym. Pływały również sztafety szkół 4x50 m oraz sztafety rodzinne i sztafety rodzeństw 2x25 m. W trzeciej edycji wygrywali: Mazur Małgorzata (dwukrotnie), Ochmański Dawid, Salamon Angela, Szarkowski Adrian,  Szkarłat Arkadiusz, Soja Dominik, Potoniec Julia (dwukrotnie) Kwiatek Nikola (dwukrotnie), Stec Michał, Stec Nikola (dwukrotnie), Marcinkowski Michał (dwukrotnie), Matusik Hubert, Nowak Emilia, Szawłowski Adam, Bruździak Grzegorz, Reciak Rafał i Jarosław Kwiatek. W sztafetach tryumfowali: Jarosław Kwiatek z córką Nikolą, Dominik Soja z bratem Bartłomiejem, Stec Nikola z bratem Michałem, reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 (Żelazko Alicja, Zaganiaczyk Paulina, Sroka Kamil, Soja Bartłomiej.

Kolejna IV i ostatnia w tym roku edycja odbędzie się 16 listopada. Na tej edycji wręczone zostaną medale, puchary i nagrody rzeczowe.

Organizatorem pływackich zmagań jest Kamiennogórskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Razem". Projekt dofinansowany jest przez Gminę Miejską Kamienna Góra.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełne wyniki.

Kamienna Góra - liga pływacka

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez