aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Wczoraj (niedziela, 18 marca) w Szczawnie-Zdroju odbył się turniej z cyklu Grand Prix Szczawna-Zdroju organizowany przez Klub Szachowy Wieża Pęgów oraz Urząd Miasta Szczawna-Zdroju pod patronatem burmistrza Marka Fedoruka.

 

Wśród 72 uczestników było sześcioro reprezentantów UKS Zadrna Kamienna Góra. Turniej rozegrano w 9 rundach, tempem 15 minut na zawodnika.

Najwyższą lokatę spośród kamiennogórskich zawodników zajął Tomasz Mucha, który z 6 punktami uplasował się na 9 miejscu. Juniorzy Zadrny - Michał Turek zajął 28. miejsce (5 pkt), Paulina Wielosik 41. miejsce (4 pkt), Miłosz Rusiński 42. miejsce (4 pkt), Artur Mucha 44. miejsce (4 pkt), Bartosz Rusiński 52. miejsce (,5 pkt).

W kategorii do lat 10 Miłosz Rusiński zajął miejsce 7., Artur Mucha - 8., a Bartosz Rusiński 12. W kategorii do lat 14 Paulina Wielosik uplasowała się na miejscu 5. Natomiast Michał Turek w kategorii do lat 20 zajął miejsce 7.

UKS Zadrna Kamienna Góra zaprasza wszystkich, bez względu na wiek, pragnących zagrać w szachy lub nauczyć się grać, na spotkania, które odbywają się we wtorki i czwartki od godziny 16 do 18 w tymczasowej siedzibie Klubu przy ul. P. Ściegiennego 11.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez