Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu x 3 4 5 6 7 8 9 materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Wałbrzyski Klub Biegacza Podzamcze Zamek Książ zorganizował 15 Galę Sportu Grand Prix "IDOL" 2017 "Postaw serce na nogi".

Gala odbyła się w piątek (1 grudnia) na zamku Książ. Nagrody otrzymało 26 zawodników, którzy uczestniczyli w minimum 10 (panowie) lub 6 (panie) startach.

W kategorii M-40 pierwsze miejsce zajął Andrzej Cukier (10 startów, 235 punktów). w M-60 drugie miejsce wywalczył Andrzej Kubielewicz (13 startów, 303 punkty). W tej kategorii wygrał SUper Idol Marek Henczka (16 startów, 390 punktów). w K-50 drugie miejsce zajęła Zenobia Kubielewicz (13 startów, 314 punktów).

Punkty zawodnicy zdobywali, w zależności od imprezy, za ukończenie, dystans, zajętemiejsce

Cykl IDOL skłądał się z kilkunastu imprez rekreacyjno-sportowych rozgrywanych na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej i w Czechach.

info za: idolwkb.pl, fot. facebook A. Cukier