Wałbrzyski Klub Biegacza Podzamcze Zamek Książ zorganizował 15 Galę Sportu Grand Prix "IDOL" 2017 "Postaw serce na nogi".

Gala odbyła się w piątek (1 grudnia) na zamku Książ. Nagrody otrzymało 26 zawodników, którzy uczestniczyli w minimum 10 (panowie) lub 6 (panie) startach.

W kategorii M-40 pierwsze miejsce zajął Andrzej Cukier (10 startów, 235 punktów). w M-60 drugie miejsce wywalczył Andrzej Kubielewicz (13 startów, 303 punkty). W tej kategorii wygrał SUper Idol Marek Henczka (16 startów, 390 punktów). w K-50 drugie miejsce zajęła Zenobia Kubielewicz (13 startów, 314 punktów).

Punkty zawodnicy zdobywali, w zależności od imprezy, za ukończenie, dystans, zajętemiejsce

Cykl IDOL skłądał się z kilkunastu imprez rekreacyjno-sportowych rozgrywanych na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej i w Czechach.

info za: idolwkb.pl, fot. facebook A. Cukier