aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Włókniarz Chełmsko Śląskie : Victoria Czadrów

W ostatniej kolejce klasy A Włókniarz Chełmsko Śląskie podejmował Victorię Czadrów. Pogoda nie sprzyjała dzisiaj (niedziela, 19 listopada) piłkarzom.

 

Mecz rozpoczął się od wręczenie pamiątkowego pucharu sędziemu głównemu. Dariusz Sasiela sędziował już w tysiącu spotkań.

Na błotnistej murawie, przy padającym śniegu i silnym wietrze lepiej zagrali gospodarze. Od początku spotkania częściej grali piłką, konstruowali akcje i doprowadzali do sytuacji strzeleckich. Brakowało im jednak skuteczności. Victoria zaatakowała w końcówce. Dla Włókniarza groźne ataki lewym skrzydłem przeprowadzał Jakub Wieczorkiewicz. Dogodną sytuację strzelecką miał również Miroslav Zeman, który w 41' z 11 metrów trafił prosto w bramkarza. Gole dla Victorii mogły paść w 25' gdy po rzucie rożnym główkował Łukasz Sochacki i w 40' gdy Wojciech Czoch z rzutu wolnego trafił słupek. Gra do końca dała bramkę drużynie z Czadrowa. W 45' z 5 metrów do bramki Włókniarza trafił Kamil Stanisławski.

W drugiej połowie Włókniarz nadal miał przewagę. W 55' akcję gospodarzy celnym strzałem z 8 metrów zakończył Artur Kiełbasa. W 61' Gracjan Głowacki uderzył z 18 metrów po ziemi. Piłka przeleciała tuż przy słupku. Od 75' o wielkim pechu może mówić bramkarz Victorii. Artur Czepielewicz dobrze bronił, pomagając drużynie w utrzymaniu wyniku. Po strzale Jakuba Wieczorkiewicza piłka odbiła się od słupka, uderzyła w bramkarza i wturlała się do bramki. Włókniarz objął prowadzenie. W 77' gospodarze prowadzili już 3:1. Strzałem z bliskiej odległości bramkę zdobył Artur Kiełbasa. Goście nie poddali się. Do końca walczyli o punkty. W 85' sędzia podyktował dla nich rzut karny. Stratę do Włókniarza zmniejszył Kamil Stanisławski. W 94' Kamil Niepielski trafił w poprzeczkę.

Włókniarz Chełmsko Śląskie : Victoria Czadrów - 3:2 (0:1)

Skład Włókniarza: Maksymilian Stawarz (46' Marcin Głowacki), Dawid Borys (59' Krzysztof Falkowski), Mateusz Butkiewicz, Gracjan Głowacki, Kamil Niepielski, Michał Wójtów, Radosław Ziębicki, Emil Zając, Artur Kiełbasa, Miroslav Zeman, Jakub Wieczorkiewicz (82' Damian Jała).

Skład Victorii: Artur Czepielewicz, Artur Bitniak, Wojciech Czoch, Przemysław Orszulak, Radosław Siwiński (71' Patryk Paździor), Aron Skrzypiec, Łukasz Sochacki, Kamil Stanisławski, Bartosz Stepko (84' Kazimierz Stochmal), Konrad Urbanowicz, Sergiusz Szymaniak (55' Kamil Korwin).

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez