Drukuj

Dzisiaj (sobota, 4 listopada) odbył się 3. RST Półmaraton Świdnicki.

 

Wygrał Kenijczyk Hillary Kipturn Maiyo Kimaiyo (1:04:07). Do mety dobiegło 1420 zawodników.

Tadeusz Sitek (Marciszów) 38 w open, 34 wśród mężczyzn, 1 w M60, czas: 1:24:53,
Andrzej Cukier (Kamienna Góra, SP 1 Kamienna Góra) 52 w open, 48 wśród mężczyzn, 10 w M40, czas: 1:26:48,
Paweł Witwicki (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 170 w open, 161 wśród mężczyzn, 37 w M40, czas: 1:33:58,
Bartosz Ciuba (Kamienna Góra) 308 w open, 291 wśród mężczyzn, 134 w M30, czas: 1:38:42,
Daniel Wójcik (Kamienna Góra, Black Running) 338 w open, 319 wśród mężczyzn, 50 w M20, czas: 1:40:55,
Tomasz Klich (Kamienna Góra) 513 w open, 484 wśród mężczyzn, 204 w M30, czas: 1:46:o2,
Mariusz Czyż (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 568 w open, 533 wśród mężczyzn, 179 w M40, czas: 1:47:48,
Krystian Ladenberger (Kamienna Góra) 573 w open, 538 wśród mężczyzn, 225 w M30, czas: 1:47:57,
Krzysztof Trawiński (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 593 w open, 554 wśród mężczyzn, 189 w M40, czas: 1:48:40,
Marlena Kurowska (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 651 w open, 50 wśród kobiet, 30 w K30, czas: 1:50:00,
Barbara Trawińska (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 656 w open, 51 wśród kobiet, 31 w K30, czas: 1:50:16,
Monika Macowska (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 705 w open, 64 wśród kobiet, 37 w K30, czas: 1:51:58,
Kamil Koszkul (Kamienna Góra) 746 w open, 675 wśród mężczyzn, 280 w M30, czas: 1:53:24,
Akradiusz Haliniak (Kamienna Góra, Kamiennogórska Grupa Biegowa) 852 w open, 746 wśród mężczyzn, 67 w M50, czas: 1:56:46,
Sabina Puterko (Kamienna Góra) 946 w open, 137 wśród kobiet, 80 w K30, czas: 1:59:19,
Katarzyna Teterycz-Dytko (Lubawka, K2 Miszkowice) 1272 w open, 264 wśród kobiet, 133 w K30, czas: 2:15:58.

Pólmaratonowi towarzyszył bieg Dzika Piątka na 4,5 km. Bieg wygrała Sylwia Ejdys-Tomaszewska z Wrocławia (16:19). Sklasyfikowanych zostało 236 zawodników.

Krzysztof Gregorczyk (Chełmsko Śląskie) 5 w open, 3 wśród mężczyzn, 1 w M40, czas: 17:47.
Klaudia Trojan (Kamienna Góra, Sudeckie Wycieczki Biegowe) 198 w open, 114 wśród kobiet, 33 w K20, czas: 29:34,
Edyta Kogut (Lubawka, K2 Miszkowice) 210 w open, 122 wśród kobiet, 28 w K40, czas: 30:09,

Wyniki za datasport.pl