Drukuj

MOS Kamienna GóraW Pisarzowicach rozegrane zostały powiatowe zawody w badmintonie uczniów gimnazjów i siódmych klas szkół podstawowych.

 

Chłopcy
Gr. 1
ZS Gim nr 1 Kam. Góra – Gim Krzeszów 2:3
SP Pisarzowice (VII klasa) – Gim nr 2 Kam. Góra 0:3
SP Pisarzowice (VII klasa) - ZS Gim nr 1 Kam. Góra 0:3
Gim Krzeszów – Gim nr 2 Kam. Góra 3:0
ZS Gim nr 1 Kam. Góra – Gim nr 2 Kam. Góra 3:0
Gim Krzeszów – SP Pisarzowice (VII klasa) 3:0

Gr. 2
Gim Pisarzowice – SP Krzeszów (VII klasa) 3:0
SGEE Kam Góra – Gim Marciszów 0:3
SP Krzeszów (VII klasa) – SGEE Kam. Góra 1:3
Gim Marciszów – Gim Pisarzowice 3:0
Gim Marciszów – SP Krzeszów (VII klasa) 3:1
SGEE Kam Góra – Gim Pisarzowice 2:3

Półfinały:
SGEE Kam Góra – Gim Krzeszów 0:3
ZS Gim nr 1 Kam. Góra – Gim Marciszów 3:1

Mecz o III miejsce:
Gim Marciszów – SGEE Kam. Góra 3:0

Mecz o I miejsce:
Gim Krzeszów – ZS Gim nr 1 Kam. Góra 3:0

Kolejność końcowa:
1. Gimnazjum Krzeszów
2. Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra
3. Gimnazjum Marciszów
4. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra
5-6. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra
5-6. Gimnazjum Pisarzowice
7-8. Szkoła Podstawowa Pisarzowice ( VII klasa )
7-8. Szkoła Podstawowa Krzeszów ( VII klasa )

Awans do finału strefy jeleniogórskiej wywalczyli mistrzowie powiatu, reprezentanci Gimnazjum Krzeszów.

Dziewczęta
Gr. 1
ZS Gim nr 1 Kam. Góra – SGEE Kam. Góra 3:0
SP Pisarzowice (VII klasa) – Gim nr 2 Kam. Góra 3:0
SP Pisarzowice (VII klasa) - SGEE Kam. Góra 1:3
ZS Gim nr 1 Kam. Góra – Gim nr 2 Kam. Góra 3:0
SGEE Kam. Góra – Gim nr 2 Kam. Góra 3:0
ZS Gim nr 1 Kam. Góra – SP Pisarzowice (VII klasa) 3:1

Gr. 2
SP 1 Kam. Góra (VII klasa) – SP Krzeszów (VII klasa) 0:3
Gim Pisarzowice – Gim Krzeszów 3:0
SP Krzeszów (VII klasa) – Gim Pisarzowice 0:3
Gim Krzeszów – SP 1 Kam. Góra (VII klasa) 3:0
Gim Krzeszów – SP Krzeszów (VII klasa) 1:3
SP 1 Kam. Góra (VII klasa) – Gim Pisarzowice 0:3

Półfinały:
ZS Gim nr 1 Kam. Góra – Gim Krzeszów 3:1
Gim Pisarzowice – SGEE Kam. Góra 3:0

Mecz o III miejsce:
Gim Krzeszów – SGEE Kam. Góra 3:0

Mecz o I miejsce:
Gim Pisarzowice – ZS Gim nr 1 Kam. Góra 3:0

Kolejność końcowa:
1. Gimnazjum Pisarzowice
2. Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra
3. Gimnazjum Krzeszów
4. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra
5-6. Gimnazjum Pisarzowice
5-6. Szkoła Podstawowa Krzeszów ( VII klasa )
7-8. Szkoła Podstawowa nr 1 ( VII klasa )
7-8. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra

Awans do finału Strefy Jeleniogórskiej wywalczyły zwyciężczynie turnieju, zawodniczki Gimnazjum Pisarzowice.