aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

Kolejka 12 - 28-29 października

 

Victoria Świebodzice - Grom Witków w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Jaszkowa Dolna 1-4 Zjednoczeni Żarów
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Zdrój Jedlina Zdrój
LKS Bystrzyca Górna 2-0 MKS Szczawno Zdrój
Skałki Stolec 3-3 Victoria Tuszyn
Orzeł Lubawka 2-5 Piast Nowa Ruda
Granit Roztoka 2-1 Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój

1. Piast Nowa Ruda 12 31
2. Zjednoczeni Żarów 12 30
3. Grom Witków 11 23
4. Skałki Stolec 12 22
5. Kryształ Stronie Śląskie 12 22
6. Granit Roztoka 12 21
7. Zdrój Jedlina Zdrój 12 18
8. LKS Bystrzyca Górna 12 18
9. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 12 18
10. Victoria Tuszyn 12 17
11. Piławianka Piława Górna 12 11
12. Iskra Jaszkowa Dolna 12 11
13. Orzeł Lubawka 12 10
14. Pogoń Duszniki Zdrój 12 7
15. MKS Szczawno Zdrój 12 6
16. Victoria Świebodzice 11 4

wyniki i tabela za 90minut.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez