aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Olimpia Kamienna Góra : Olimpia Kowary

W Kamiennej Górze miejscowa Olimpia podejmowała dzisiaj (sobota, 28 października) Olimpię Kowary. Mecz rozegrano w ramach IV ligi piłki nożnej.

 

Pierwsza połowa należała do gości. To oni atakowali i zdobyli przewagę. W 17' strzał głową oddał Mateusz Baszak. Piłka trafiła w poprzeczkę. W 20' w podbramkowym zamieszaniu piłka dotarła do M. Baszaka, a ten dał kowarskiej drużynie prowadzenie. W 27' w polu karnym faulowany był Mateusz Zatylny. "Jedenastkę" wykonywał M. Baszak. Krzysztof Cisowski obronił rzut karny, ale odbitą piłkę przejął M. Baszak i zdobył gola. W 30' z linii pola karnego w słupek trafił M. Zatylny. W 45' celny strzał z rzutu wolnego oddał Aleksejs Gilnics.

W drugiej połowie gospodarze pokazali, że potrafią zagrozić bramce rywala. W 47' ładny strzał z 11 metrów oddał Marcin Hadała. Bramkarz złapał piłkę. W 50' indywidualną akcję prawym skrzydłem wyprowadził M. Baszak. Dośrodkował w pole karne do Jevgenijsa Kosmacovasa, a ten zdobył gola. W 53' dośrodkowanie z rzutu wolnego dotarło do M. Hadały. Zawodnik kamiennogórskiej Olimpii celnie strzelił głową, dając gospodarzom honorową bramkę. Po trafieniu gra była wyrównana. Goście skupili się na obronie i wyprowadzaniu kontrataków. W 71' M. Zatylny trafił w poprzeczkę. W 82' M. Baszak dośrodkował w pole karne do Jakuba Wiśniewskiego, a ten ustalił wynik meczu.

Olimpia Kamienna Góra : Olimpia Kowary - 1:5 (0:3)

Skład Olimpii Kamienna Góra: Krzysztof Cisowski, Tomasz Łatka, Sebastian Sochacki, Aleksander Duda, Kacper Filip (46' Arkadiusz Kwaśniewski), Marcin Hadała (77' Bartosz Młodziński), Przemysław Powiertowski, Łukasz Kraszewski, Marcin Masiel, Kacper Schabiński, Bogdan Buda.

Skład Olimpii Kowary: Pavels Dorosevs, Vladislavs Kuzmins, Maciej Gargas (68' Kacper Kloczkowski), Jinhwan Lee, Jevgenijs Kosmacovas, Adrian Zieliński (85' Maciej Miklas), Mateusz Baszak, Aleksejs Gilnics, Mateusz Kraiński, Mateusz Zatylny (77' Jakub Wiśniewski), Damian Marciniak.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez