Orzeł Lubawka : Gwarek Wałbrzych

Po sześciu kolejkach trampkarze Orła Lubawka są liderem rozgrywek. Dzisiaj (sobota, 21 października) podejmowali Gwarka Wałbrzych.

Gospodarze mieli przewagę przez całe spotkanie. Pierwszą bramkę już w 3' minucie zdobył Patryk Matujza. W 18' minucie podwyższył Kacper Michalik. O pechu może mówić Hubert Kak, dwukrotnie z rzutu wolnego trafiał w poprzeczkę. Na listę strzelców wpisała się za to Dobromiła Gil.

W drugiej części spotkania (trampkarze grają 2x35') Orzeł zdobył jeszcze osiem bramek, stracił jedną.

trampkarze Orzeł Lubawka : Gwarek Wałbrzych - 12:1 (4:0)

Skład Orła: Kacper Padelis, Jakub Sztejkowski, Marcin Dyczkowski, Kacper Michalik, Maciej Gąsiorek, Patryk Matujza, Daniel Baziak, Konrad Niciejewski, Hubert Kak, Dawid Gleb, Jakub Jabłonka, rezerwowa Dobromiła Gil.

Skład Gwarka: Marcin Walczyk, Tomasz Ramz, Klaudia Tokar, Szymon Świdnicki, Damian Godek, Jakub Sorówka, Alexander Ayecilla, Patryk Dajeling, Kacper Pluta, Oliwia Czerniachowska, Oliwia Sądzyńska, rezerwowi: Natalia Marczewska, Sandra Adamczyk, Martin Friedien, Kacper Sołtysiński, Nikola Ostrowska, Katarzyna Kopecka.

Po sześciu kolejka na szczycie tabeli trampkarzy są trzy drużyny z jednakowym bilansem punktowym. Po 5 wygranych i jednym przegranym meczu mają Orzeł Lubawka, Szczyt Boguszów-Gorce i Górnik Boguszów-Gorce. Najlepszy bilans bramkowy i rezultaty spotkań między tymi klubami dają Orłowi pierwsze miejsce.