aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Orzeł Lubawka : Pogoń Duszniki Zdrój

Dzisiaj (niedziela, 15 października) piłkarze Orła Lubawka podejmowali Pogoń Duszniki Zdrój.

 

Od początku spotkania przewagę mieli gospodarze. Orzeł częściej i groźniej atakował. Goście wykorzystywali fragmenty słabszej gry Orła, ale sytuacji strzeleckich mieli mniej. Kolejny raz drużyna z Lubawki nie popisała się jednak skutecznością.

Już w 6' z 11 metrów celnie strzeli Krzysztof Musiał. W 20' szansę miał Karol Królak. Jego strzał po ziemi z 16 metrów obronił bramkarz gości. W 29' K. Musiał przegrał pojedynek z bramkarzem Pogoni. W 33' K. Musiał z 11 metrów trafił w spojenie słupka z poprzeczką. W 38' goście byli blisko strzelenia bramki. Dwa strzały tuż przed bramą zasłonili obrońcy Orła. W końcówce Pogoń położyła większy nacisk na atak. W 46' sędzia podyktował rzut karny. Jeden z piłkarzy Orła, leżąc na murawie tuż przed bramką, dotkną piłkę ręką. Rzut karny na wyrównującą bramkę zamienił Bartłomiej Drozdowski.

W 63' błąd popełnił Robert Popławski. Wybił piłkę na 25 metr wprost pod nogi K. Musiała. Doświadczony zawodnik Orła bez problemu dał gospodarzom prowadzenie. W 64' K. Musiał mógł zdobyć kolejnego gola, tym razem, po strzale z 16 metrów, bramkarz wybił piłkę poza boisko. W 76' Michał Meuszyński trafił w boczną siatkę. W 85' Jacek Adamowicz strzelił z pola karnego, trafił wprost w bramkarza. W 89' K. Musiał z 11 metrów posłał piłkę tuż przy słupku. W 94' K. Musiał strzelając z pola karnego trafił wprost w bramkarza.

Orzeł Lubawka : Pogoń Duszniki Zdrój - 2:1 (1:1)

Skład Orła: Łukasz Falkowski, Radosław Lidwin, Mateusz Jaszczur, Jacek Adamowicz, Krzysztof Musiał. Karol Królak, Michał Meuszyński, Krystian Tama, Mateusz Kruczek, Krystian Adamowicz, Michał Majerski, rezerwowi: Piotr Gleb, Eryk Gucwa, Adam Lech, Arkadiusz Walczak.

Skład Pogoni: Robert Popławski, Rafał Mackowiak, Marcin Skarbiński, Krzysztof Maciejczyk, Kacper Fedorec, Bartłomiej Drozdowski, Mateusz Świgost, Sławomir WIśniewski, Karol Laszewski, Adrian Cieszyński, Emil Kania, rezerwowi: Kamil Kufalski, Mateusz Banach, Damian Kania, Artur Tucholski.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez