aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA komitetów wyborczych

Grzegorz Kielbasa - kandydat do rady powiatu Sylwester Baćko - kandydat do Sejmiku - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL Izabela Górecka - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Violetta Majak - materiał sfinansowany przez KW Dialog Dariusz Kurowski - materiał wyborczy KWW Razem KG Aleksandra Krawczyk - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Ewa Kocemba - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Bożena Kończak - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska materiał sfinansowany ze środków KWW Ogniwo Tomasza Kulona materiał sfinansowany ze środków KW Stowarzyszenia Regionalnego Dialog Arkadiusz Dybiec - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Andrzej Pawlukiewicz - materiał sfinansowany przez KWW Porozumienie Wyborcze Grzegorz Rozwadowski - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Urszula Machaj - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska Joanna Cebula - kandydatka do rady powiatu - materiał sfinansowany przez KWW Nowoczesna Gmina 2023 Franciszek Walka - materiał sfinansowany przez KWW Razem KG Zenon Król - materiał wyborczy KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 19 Tomasz Baćko - Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

W weekend (9-10 września) w Jeleniej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski w biegach na nartorolkach.

 

Pierwszego dnia zawodów rozegrane zostały biegi dystansowe.

Juniorka C (6 km)
Weronika Mikołajczyk zajęła 7 miejsce, Aleksandra Mikołajczyk 9, Weronika Leśniara 10.

Junior C (6 km)
Kacper Rutkowski był 9, Jakub Rutkowski 11.

Junior D (4 km)
Hubert Matusik zajął 5 miejsce, Kamil Cedzidło 6.

Juniorka D (4 km)
Dominika Leśniara była 7, Aleksandra Szajnowska 8, Kornelia Arendarczyk 10

W niedzielę zawodnicy rywalizowali w biegu pod górę stylem klasycznym. Mieli do pokonania 3,6 km.

Juniorka C
Aleksandra Mikołajczyk była 7, Weronika Mikołajczyk 8, Weronika Leśniara 11.

Junior D
Kamil Cedzidło zajął 5 miejsce, Jakub Potoniec 9.

Juniorka D
Dominika Leśniara była 8, Aleksandra Szajnowska 11.

Wszyscy reprezentowali MUKN Pod Stróżą Miszkowice.

Wyniki za skipol.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez