aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Olimpia Kamienna Góra : Włókniarz Mirsk

Dzisiaj (sobota, 9 września) w piątej kolejce IV ligi piłki nożnej Olimpia Kamienna Góra podejmowała Włókniarza Mirsk.

 

Drużyny nie stworzyło ciekawego widowiska, ale mądrzej, dokładniej i skuteczniej zagrali goście. Już w 7' celny strzał z narożnika pola karnego oddał Jarosław Wichowski. W 26' długie podanie dotarło pomiędzy dwóch obrońców Olimpii, piłkę przejął jednak J. Wichowski, wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem i podwyższył wynik. W 30' doskonałą sytuację strzelecką miała Olimpia. Bramkarz gości wyszedł do atakującego Marcina Hadały, ten podał do wbiegającego w pole karne Marcina Wieczorka. Mocny strzał trafił wprost w stojącego na linii bramkowej obrońcę. W 36' z ok. 22 metrów strzelał Łukasz Żukowski, trafił w słupek. W 38' M. Wieczorek strzelił z 11 metrów wprost w bramkarza.

W 58' Kamil Jabłonowski celnie dośrodkował w pole karne do J. Wichrowskiego, który podwyższył wynik. W 62' Marcin Masiel z pola karnego strzelił obok bramki. W 69' po błędzie zawodników Olimpii wynik meczu ustalił J. Wichowski.

Olimpia Kamienna Góra : Włókniarz Mirsk - 0:4 (0:2)

Olimpia zagrała ambitnie, miała swoje sytuacje, ale przeciwnikom z Mirska nie dorównywała.

Skład Olimpii: Damian Powiertowski, Kacper Zasada, Tomasz Łatka (46' Bartosz Młodziński), Konrad Rosłan (46' Bogdan Buda), Sebastian Sochacki, Marcin Wieczorek, Kacper Filip, Marcin Hadała (64' Arkadiusz Kwaśniewski), Łukasz Kraszewski, Marcin Masiel, Jakub Zasada.

Skład Włókniarza: Adam Swarzyński (84' Szymon Jaworski), Łukasz Niemienionek, Maciej Zyner, Kamil Jabłonowski (73' Dominik Kik), Adrian Krawiec (78' Paweł Szudlarek), Damian Górgul (75' Jakub Niemienionek), Jarosław Wichowski, Paweł Juźwik, Paweł Niemienionek, Oskar Jędrzejczak (60' Adrian Badura), Łukasz Żukowski.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez